Rada k vzduchovke

vigorous_varahamihira

Rada k vzduchovke

Príspevok od používateľa vigorous_varahamihira »

chcel by som si kupit vzduchovku moc sa v tom nevyznam tak mi pls poradte cel by som gamo cfx v tej cernej farbe, vladal by som to nabit? mam 13 rokov a chcem strielat na zahrade sem tam ist nekam prec mozno ma u nas pustiA na strelnicu.
pls poradte strasne po cfx tuzim
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Len to ťa trápi, či to budeš schopný nabiť?
:lol:
Jasan, neboj. Typ, ktorý sa páči tebe, som síce k dispozícii nemal, zato so vzduchovkou som sa v tvojom veku (a aj mladšom) tiež jašil a viem, že spôsob jak ju zalomiť a nabiť sa vždycky nájde. Ak si ale chceš byť celkom istý, tak popros predajcu, nech dá vyskúšať a prípadne už dnes začni nejaké tie činky dvíhať.
:wink:
Hlavne však dbaj na bezpečnú manipuláciu. Predsalen si ešte dosť mladý, v trinástich človek navymýšľa kopu blbostí (niežeby to v 25 bolo o moc lepšie), tak nech nedojdeš k ujme ty, alebo tvoje okolie.
:!:
vigorous_varahamihira

Príspevok od používateľa vigorous_varahamihira »

Jack napísal:Len to ťa trápi, či to budeš schopný nabiť?
:lol:
Jasan, neboj. Typ, ktorý sa páči tebe, som síce k dispozícii nemal, zato so vzduchovkou som sa v tvojom veku (a aj mladšom) tiež jašil a viem, že spôsob jak ju zalomiť a nabiť sa vždycky nájde. Ak si ale chceš byť celkom istý, tak popros predajcu, nech dá vyskúšať a prípadne už dnes začni nejaké tie činky dvíhať.
:wink:
Hlavne však dbaj na bezpečnú manipuláciu. Predsalen si ešte dosť mladý, v trinástich človek navymýšľa kopu blbostí (niežeby to v 25 bolo o moc lepšie), tak nech nedojdeš k ujme ty, alebo tvoje okolie.
:!:
o to sa bat nemusis keby nemam cim mysliet tak mi ju rodicia ani nekupia :wink:

btw: u nas v obchode je za 7590 SK
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Jasan, nepodceňujem ťa, ale to vieš: tú poznámku som si skrátka nemohol odpustiť. Hovorí zo mňa (aj vlastná) skúsenosť.
:lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"