Cena flobertiek

elegant_rubin

Cena flobertiek

Príspevok od používateľa elegant_rubin »

Aka je cenova politika vyrobcov /predajcov/ flobertiek, ked napr. plynovy revolver je k dostaniu napr. cca 65,- €? Preco su flobertky 3x drahsie? Princip vyroby je takpovediac rovnaky, nie?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Flobertka musí mať oproti plynovke minimálne vývrt hlavne, musí mať lepšie a tým pádom drahšie mieridlá a zrejme sú aj z pevnejšieho materiálu keďže sa z nich aj reálne niečo strieľa. :)
elegant_curran

Príspevok od používateľa elegant_curran »

Tiež som sa nad tým zamýšľal, a nedáva mi to zmysel. Ja mám trebárs vzduchový revolver Crosman 3576W, ktorý skrz CO2 strieľa 4.5mm broky, a ten stojí dákych 60 eur. A má aj vývrt hlavne aj všetko. Ľudia, ktorí vedia strieľať (čo ja niesom) tvrdia, že je to veľmi presná zbraň. Tak jediný rozdiel už môže byť len v tom, že flobertka musí jednak nejako vyriešiť únik plynov, aby to nepresiahlo 7.5J, a jednak musí zniesť tlak výbuchu náboja. Ale stále mi prijde cena aj samotných flobertiek aj flobert nábojov extrémne vysoká.
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

http://www.afg.sk/obchod/flobertky-ekol ... ndz-curte/
najlacnejšia ale 4mm celkom pekna hračka
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Childe89 »

Len ma hladky vyvrt... rovnako ako lacne flobertky od Zoraki, ktore sa teraz rozmohli po trhu. Presnost (aj sila) je na urovni CO2 pistoli na ocelove gulicky, cize si rovno mozte kupit taku, bude aj lacnejsia :wink:
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

mlok no hento je ozaj iba na paradu...s takou kratkou hlavnou netrafis ani slona z metra...
Napísať odpoveď

Návrat na "Flobert"