K100 pre zaciatocnika .

Používateľov profilový obrázok
Next
prispievateľ
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Next »

Skús napríklad Tri-Flow
vigorous_villani

Príspevok od používateľa vigorous_villani »

dík NEXT vypadá to zaujímavo
inspiring_shannon

Príspevok od používateľa inspiring_shannon »

Ja len technicka poznamka, mozno sa mylim, ale niektori z vas hovoria v suvislosti s presnostou zbrane pri strelbe o sustrele. Pokial viem ja, sustrel ako pojem sa pouziva pri viachlavnovych zbraniach, napr. dvojakoch ci trojakoch, kde sa udava sustrel hlavni, cize vzdialenosti medzi zasahmi z jednotlivych hlavni pri fixnom bode zamierenia. Pri presnosti zasahov pusiek ci pistoli sa pouziva slovo rozptyl, ci?
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa 50BMG »

Zdravim Vas,

Dnes som bol troska prevetrat moju K100 a prvy krat som kupil limity. Vsimol som si ze kazda nabojnica bola vyduta v tvare polmesica ako je vyfrezovany zlabok na vedenie naboja. U sb som nic take nepozoroval doteraz. MOze to byt chybou komory alebo len limity maju take slabe nabojnice? Ma niekto rovnaku skusenost?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

dnes sme niečo k téme preberali tu:

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=161895#161895
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa Milky_06 »

Ahojte neviem kde by som to dal tak skúsim tu :) Mám K100 MK7 Dynamic, predvčerom keď som strieľal na strelnici stalo sa mi že priu streľbe zbraň nevystrelila, stlačil som znovu spúšť a vtedy už strelila, potom sa mi to stalo znovu ale nevystrelila ani po opätovnom stlačení spúšte, tak som náboj vyhodil z komory pozrel a nebol vôbec "ťuknutý" tak ako keby bol zaseknutý a neodpálilo ho, pán čo strieľal vedľa hovoril že to môže byť strelivom no predtým som dal 400ks a nič bez problémov, tak neviem :(
Prídem domov čistím zbraň, zložím ju a idem len tak naprázdno vystreliť a spúšť ako keby len prešmykla vôbec nenatiahlo úplne kohútik, môže to mať niečo spoločné s tým sekaním pri streľbe? Postláčal som viac krát a zrazu ide dobre, môže byť že niekde kvapla kvapka oleja a preto to šmýkalo alebo by som to mal zaniesť skôr do servisu? teraz ide normálne, skúsil som 10-krát naprázdno stlačiť spúšť (aj keď nerád ale vraj jej to až tak moc neškodí) a ide normálne...
nestretli ste sa s niečim podobným? som začiatočník tak sa v tom tak nevyznám
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa Milky_06 »

Strelivo MFS Hungary 7,5g (9mm Luger)
Naposledy upravil/-a Milky_06 v 17 Máj 2014, 19:11, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

Napíš akým strelivom si strieľal ?

(zmaž si duplicitný príspevok.)
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa Milky_06 »

natočil som aj video nestretli ste s stým už niekto?

https://www.youtube.com/watch?v=MWiy7dqKnfI
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa Milky_06 »

hej hej len sa mi tam nechce ísť tak reku ak to je nejaká drobnosť tak to spravím aj sám :)
fanfox
občasný prispievateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa fanfox »

Jako svoji první "devítku" jsem měl čínskou NZ75, pistolka v pohodě, při zmateném verglování závěrem a současným různým mačkáním spouště dělala podobné věci, pamatuji si, že při uvolnění kladiva se to zastavilo na bezpečnostním ozubu, trochu mě to zarazilo. Ale při standardní manipulaci a střelbě, se nikdy nic podobného nestalo, několik tisíc ran bez problému. A podařilo se mi něco podobného ještě u jedný pistole, ale bohužel si nepamatuju jestli u ČZ(půjčená) nebo K100, .... měl jsem K100 chvíli, střelba a "neblbnutí" rovnalo se "no problem". Nemusel jsem to nijak řešit, tak si to moc nepamatuju.
Ale zajímalo by mě, jestli tam třeba nebyla nějaká součástka "víc opotřebovaná" nebo "na nějaké špatné straně tolerancí z výroby" a s dobrou by se mi to nepodařilo. Měl bych jistotu a sucho v gatích, kdyby to někdo vysvětlil. :)
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa Milky_06 »

Tato ma vystrielane cca 800 nabojov a zacala blbnut uz pri strelbe, nie len mne (amaterovi) ale aj skusenemu strelcovi tak myslim ze bude problem v nejakej suciastke.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Milky_06: Daj dolu záver a pozeraj sa na mechanizmus v ráme, že ktorá súčiastka môže byť problémom. Ak ani po pozretí toho mechanizmu nechápeš ako tá zbraň pracuje (niekto nie je na tieto konštrukčné veci), tak nešpekuluj a zanes tú zbraň do servisu.
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa Milky_06 »

hej hej študoval som to nič som tam neobjavil tak keď pôjdem okolo to tam zanesiem :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Otoč zbran hlavnou do zeme a skus ci ide DA.Pravdepodobne ti tiahlo spuste nezachyti za ozub.V GP ti to urobia za 5min,keby si bol s okolia MT tak ti to mrknem aj ja.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"