S&W M66-4 od DEAS

vigorous_matsumoto

S&W M66-4 od DEAS

Príspevok od používateľa vigorous_matsumoto »

Dobrý deň,

som tu nový, mám krátko zbroják a chcem si kúpiť prvú krátku zbraň. Dovoľujem som si Vás požiadať o názor na S&W M66-4, ktoré predáva firma Deas arms, s.r.o. Ide zrejme o staršie služobné zbrane. Načo si dať pozor, aby som nekúpil šrot? Má niekto skúsenosti s uvedenou firmou? Vopred ďakujem za rady.


Ešte odkaz: http://www.deasarms.sk/index.php?akcia= ... kcia_id=79
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Pri revolveri hlavne aretaciu valca, teda aka a ci je nejaka vola pri tom ako je zaaretovany. Inym slovom ci valec nehrkoce zo strany na stranu. Skontrolovat pretacanie valca pri natahovani kohuta. Mechanika by mala ist hlavne presne.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Signvmlavdis:
Ak to nie je tajomstvom, na čo konkrétne plánuješ využívať tú prvú krátku zbraň?
vigorous_matsumoto

Príspevok od používateľa vigorous_matsumoto »

Nie je to tajomstvo. Na občasné nosenie do revíru na ochranu, máme tu medvede. Na bežné nosenie to neplánujem.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

Signvmlavdis napísal:Nie je to tajomstvo. Na občasné nosenie do revíru na ochranu, máme tu medvede. Na bežné nosenie to neplánujem.
na tento ucel je dvojpalec nevhodny. vacsina vykonu naboja sa iba marne vyplytva a strelba je pritom rusena vyraznejsim spatnym razom, hlukom a zableskom. na uvedene ucely odporucam najmenej stvorpalec ktory plne vyuzije vykon naboja.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nesprávna sekcia, patrí to sem: http://webforum.sk/viewforum.php?f=5

Inak súhlas s Borisom, tiež by som dvojpalec v .357 neodporúčal ako prvú zbraň. Ak chceš kupovať komis, tak revolver je zrejme zbraň, ktorá sa dá najlepšie pozrieť ak nemáš možnosť skúšať streľbu. Ale treba vedieť načo sa zamerať, skôr ti odporúčam si to niekým nechať predviesť alebo nech ide niekto taký s tebou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"