GLOCK a konvertovanie raze

inspiring_mcclintock

GLOCK a konvertovanie raze

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

Ma s tym niekto skusenosti?

ked na Glocku zmenime par dielcov - zasobnik,zaver,hlaven...a neviem co este, je mozne si poskladat rychle a teoreticky zo zakladu 9mm -> .40SW -> .357

No u nas pri kupe kazdej hlavnej casti sa to predrazi poplatkami.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 5 months

Príspevok od používateľa igoros »

To si rovno mozes kupit novy gun v tom kalibry. Kupovat si samostatne ram, zaver, hlaven, zasobniky... nema to logiku a vyjde ta to drahsie ako nova, o zakonoch ani nehovorim. Musis mat na vsetko povolenie... ALE teoreticky by to slo...

ale nie s jednym ramom, resp. kontajnerom
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3137
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa R »

no tak napr. G31 je možné iba výmenou laufu zmeniť na .40s&w alebo 9L. Záver, rám a zásobníky sú pôvodné, pri 9L je ale lepšie v záujme spolahlivosti vymeniť aj zásobník.
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa jurokraken »

strelci ked vymenim hlaven na g20 za hlaven 40sw bude mi to fungovat?raz je ta ista. 10mm.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa agger »

Budes potebovat este slabsiu vratnu pruzinu. Idealne si kup komplet pruzinu a tycku na G22.
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa jurokraken »

ano take daco som myslel.dakujem,ja len zatial cisto teoreticky.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

tycka a pruzina na G22 do G20 nebude pasovat lebo G20 je o cosi dlhsi a aj vodiaca tycka s pruzinou su dlhsie. Ale inak vitaj v realite. Kupil si 10 auto, je to drahe a nedostupne a uz ides konvertovat :D Laboracie 10 auto ktore sa predavaju su neni o moc silnejsie ako 40SW. Nechcem flamovat, ale dost neefektivne mi to pride. Teraz budes mat G20 skonvertovany na 40 SW s tazsim a hrubsim zaverom do ktorej bude treba lahsiu pruzinu. Urobil si z jednoduchosti a krasy Glocku martyrium zhanania nahradnych aftermarket dielov :D (G20 je vyborna buchacka, o tom nie je disputat) Hlaven z G22 ti do G20 tiez nepojde, potrebujes daco od LWD v idealnom pripade alebo to co postol roman. Good luck s objednavanim

http://www.thehighroad.org/archive/inde ... 03607.html

tuna mas rozpisanu temu, typek tam tvrdi ze pruzinu menit nemusis
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa jurokraken »

lukee nevidim to tak zle,ja len teoreticky.naboje 10mm dostat aj lacnejsie,ale momentalne je problem ich zohnat na slovensku,samozrejme v cechach ich dostat.a za druhe aj tak chystam prebijanie,takze to budem mat vyriesene.len este musim zase pozhanat nabojnice,co je tu zase problem.luger ma kazdy tak som chcel nieco ine.viem ze po tisicoch nebudem strielat,ale iba pre radost.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

elado: áno do G22 kupis hlaven .
357 sig a bezproblémovo strielas.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

staci povodna, aspon teda v gen 4 striela bezproblemovo, naboje ak ti mozem poradit kludne zober z Aresu. Oni ich nemaju v katalogu, ale robia ich a strielaju dobre.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa agger »

Ak to chces na mloka oslov Hermes (uplne prosti mojmu presvedceniu rada), oni maju licenciu na mlokacke laufy (a ziadne ine). Cena je plus minus rovnaka a mas o paierovacky menej.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3137
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa R »

Nevidím veľa dôvodov prečo to výrobca nedoporučuje, rozmerovo je to to isté, možno robí záver pre g31 z iného matrošu prípadne je rozdiel v tepelnej úprave. sig má o 800barov vyšší tlak než .40, to je dosť. pchať do g31 lauf .40sw by som sa nebál, opačne je to na zváženie.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Vobec neber reci predajcu na vedomie, kludne do G22 vopchaj hlaven .357 sig a strielaj.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Tak ono je vzdy lepsie kupit kvalitnejsiu hlaven , ak je tam taky maly cenovy rozdiel. Aj original hlaven od Glocku je v dobrej kvalite, ale full support komora od IGB je full support komora.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"