Kupa brokovnice

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no , ja som sice iba taky strelec od klavesnice...

ale myslim si, ze na IPSC je skor podstatne ako rychlo dokazes tu pumpu naladovat nez o ci ma choky. tie su ti aj tak naprd pokial na stage potrebujes kombinovat broky a slugy.
Mam Remi 870 a rychlo ju naladovat neviem, ked sa snazim o trosku rychlejsie tam tie valceky nacvakat, vzdy si do krvi dorezem palec.
Co som pocul/cital , tak na ladovanie je najpohodlnejsia Benelli
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Ano Abakan mas pravdu kamos my ponukal ze mozem strielat z jeho brokady, mimochdom je to jeden z najlepsich u nas, lenze ja by som sa na to chcel aj pripravit nieco potrenovat susit a ktomu je idealnejsie mat svoju brokadu. Vsak pocitam stym ze to nie je posledny 3gun co organizuju. Neviem ci su na sutazi choke take dolezite alebo na to zabudnut ako pise roman je tam aj taky parkur kde odstrielas 19 brokov a 7 slugov. Ani cez choke z najmensim zahrdlenim nemozem pustit slug? Niekde na ceskom fore pisali ze mali gong na vacsiu vzdialenost a bez chokov bol problem, na druhej strane su to sutaze pre obranne brokovnice a tie vacsinou neposkytuju moznost pouzit choky. Ak ten gong nezvalim na prvu druhu ranu tak nechat tak a ist dalej,ale po druhej rane je to uz otazka cti tak pravdepodobne strielas kym mas cim ...
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

pretorian napísal:Ani cez choke z najmensim zahrdlenim nemozem pustit slug?
jasne ze mozes ... no nasledky si poneses sam ..... po 1 rane sa moze/nemusi nic stat zalezi na materiale ...
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

na tej brokovnici tam pohoríme viacerí... kua
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Aku pumpu ma tvoj partak duros ak mozes prezradit? Ak by si zobral kosu tak mozes ist East european diviziu, nerozmyslal si o tom? Podla teba treba chokovat ci nie, bude predpisany max. priemer brokov?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Lovec: tomu Jedličkovi na tom webe pekne sprasili adresu :)
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Koly tejto akcii brokovnicu kupovat isto nebudem, ak by som ale tak rem 870 pumpu a basta , srat na to ze budem pomalsi,aj tak nebojuem o zlato. My ideme s pumpou rem870, a budeme tactilal optic

Akoze bodla by samonabijacka, ruska toz by stacila ale treba dat navynut pruzinu do zvacseneho zasobniku co neni origo a je s tym dobra drbacka..
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Pred pol rokom my kamos vynukoval saigu sice by som bol v inej kategorii ale co uz. Z mojho pohladu je asi saiga medzi samonabijacimi naj, prehodit cely zasobnik sa my vidi najjednoduchsie.

Mimochodom registracia sa uz naplnila, to som prekvapeny.

PS: Ja si neaku brokadu asi zaobstaram, uz si potrebujem spravit radost tak preco nie pumpu, ako vravis vyhrat nejdeme.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Prave som jednu sajgu pustil z ruky. ale bola to taka zenska 20(zeny sa o nu sli pobit) ale tak dobre sa mi ziadna puska nezalicovala ako ona.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"