Flobertka ako pistol

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

hmm, chcel som si tu stranku pozriet, ale cas nezastavis, je to uz preedsa len par generacii co vediet madarsky patrilo s dobrym mravom :cry:
eloquent_wilbur

Príspevok od používateľa eloquent_wilbur »

Mám revolver Alfa flobert model641 chcem sa spýtať či sa dá vymeniť valec aby som mohol strielať náboje 22lr zbrojný preukaz mám
Používateľov profilový obrázok
Black Powder
moderátor
Príspevky: 93
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa Black Powder »

Ak mas ZP, tak iste ovladas zakon a prislusne vyhlasky k nemu. Potom by si iste nezavesil takyto prispevok na verejne forum uz len s pohladu zakona, nehovoriac o tom, ze to konstrukcne nieje mozne.
eager_wright

Príspevok od používateľa eager_wright »

Niečo podobné som už videl aj u nás alebo v čechách ale po každom výstrele trebalo obťahovať záver.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Myslíš obťahovať záver revolveru Alfa flobert model641? :twisted:
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Pokial neni nejaky velky problem s odmontovanim prednej casti valca,tak technicky to potom neni zlozite. Pravdepodobne tam bude pasovat tato zostava vyrabana pre ostre revolvery Alfa. Valec 22LR s konzolou ale asi nebude najlacnejsi a tiez asi ta zbran nebude dosahovat presnosti beznych malorazkovych revolverov,nakolko by mala mat hlaven bez drazok. Kedze mas ZP,radsej pokukaj bazar a kup nejaky jazdeny revolver 22LR.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

yarco: Pravdepodobne záver pištole. Svojho času sa objavili upravené tušim ČZ 50, kde trebalo obtiahnuť záver pred každým výstrelom.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Kačenka vo floberte je fajn, mal som možnosť si ju oskúšať https://www.youtube.com/watch?v=VOsM00aQVms
Napísať odpoveď

Návrat na "Flobert"