zoraki vs. walther

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
friendly_austin

zoraki vs. walther

Príspevok od používateľa friendly_austin »

:?: :?: :?: rozhodujem sa medzi zoraki m906 a walther p22. Ktorý by ste mi doporučili? nie je ta 906ka veľmi malá? drží sa dobre v ruke? v prospech 906 hrá cena, vyzerá tiež celkom fajn a zdá sa byť spoľahlivá. walther je zasa o niečo krajší a má vyššiu kapacitu zásobníka, čo však neviem či stojí za tú dvojnásobnú cenu.
eager_kilby

Príspevok od používateľa eager_kilby »

mam walther P22 a mozem odporucit , max spokojnost, nezasekava sa , lahko sa rozobera (pri cisteni) , pekna kvalitna hracka :)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nestojí. Zoraki 906 má kamarát a nikdy sa nesekla. Walther P22 som mal ja kedysi, nebola vyslovene nespoľahlivá ale sem tam sekla. Nehovoriac o tom, že je oveľa väčšia. Bral by som to Zoraki.
friendly_austin

Príspevok od používateľa friendly_austin »

Vďaka za odpovede. Asi pojdem do tej 906tky kvôli veľkosti a cene. Síce je to oproti waltheru single action, čo mi nevadí, keďže to nemienim nosiť s nábojom v komore.
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

Mal som od znameho pozicanu ZORAKI 906 a spracovanie je skvele, je lahka a az na to ze je velmi malicka a tazko sa vybera z vnutorneho puzdra, lebo ju len tak nenahmatas je za tu cenu rozhodne dobra volba. Este ma napada, ze ten SA system nieje idealny na nosenie s nabojom v komore.
friendly_austin

Príspevok od používateľa friendly_austin »

no trochu mam obavy z tej veľkosti a z toho ako sa drží ale na druhej strane je to výhodou. SA mi nevadí. nebudem ju nosiť s nábojom v komore :wink:
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

ZORAKI je jedna z najlespich plynoviek ake som mal moznost skusit, len ta pazbicka by mohla byt hrubsia alebo dlhsia abz sa dala lahko nahmatnut, ale je pravda, ze ked som pouzil vonkajsie opaskove puzdro a zbran trochu odstavala od tela bol moj uchop rychlejsi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"