WALTHER PPK cal. 22LR

eloquent_bartik

WALTHER PPK cal. 22LR

Príspevok od používateľa eloquent_bartik »

Zdravím všetkých milovníkov zbraní ... Má niekto skúsenosti s Waltherom PPK cal. 22LR?
eloquent_bartik

Príspevok od používateľa eloquent_bartik »

No dokelu...žiadna odpoveď? začínam mať dojem ťe tá zbraň je ako YETI...každý o ňom počul ale nikto ho nevidel... :D mám možnosť ju kúpiť ale váham lebo nikto nemá s ňou skúsenosti...
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Ak už nič iné, pozri sa na diskusiu niekde inde...

http://www.strelectvi.cz/forum/walther-ppk-t3115.html
eloquent_bartik

Príspevok od používateľa eloquent_bartik »

Díky kamoš
inspiring_yalow

Príspevok od používateľa inspiring_yalow »

ak by ta to este zauimalo nedavno som ju kupil :)
friendly_goldberg

Príspevok od používateľa friendly_goldberg »

kde si kúpil a kolko ťa vyšla ? aké máš s touto zbraňou skúsenosti , prípadne zaves nejaké foto.... uvažujem tiež , že by som si ju kupil, len neviem ako je to s dostupnosťou.
inspiring_yalow

Príspevok od používateľa inspiring_yalow »

kupil som ho v dease v BA vysla 10500sk. Co sa tyka samotnej zbrane tak je to este poctivy walther (kvalita, opracovanie) striela uplne bez poruchy okrem RWS subsonic (tie nevladze obtiahnut) presnost primerana k dlžke zamernej ale ked si das zaležat tak cca 6-7cm na 20m. mozem ho len doporucit :D :D :D Dostupnost na slovensku netusim, ale v čechach ich maju dost http://www.rehak-lov.com/ len ten dovoz... :lol:
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

puksem mas este toho w ppk v 22 lr?
len by ma zaujimalo ako to slape po case, kolko si vystrielal, ci sa objavili zavady, vole ......
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

dost davny prispevok je tu.... mna by tiez zaujimal niekto s aktivne pouzivanym Walther PPK no rovnako aj Walther PP v cal 22LR. Mam moznost si nieco take zaobstarat a rozhodujem sa. Zaujima ma hlavne spolahlivost, technicke problemy, pripadne bezprblemovost. Napriklad aj s porovnanim s Beretta M71.

dakujem vopred.
blissful_goodall

Príspevok od používateľa blissful_goodall »

Více než rok mám PPK .22 LR a vše naprosto bez problémů. Není vybíravý na střelivo, já ho nejčastěji krmím Standardama od pánů Selliera a Bellota. HV nepoužívám. Co se srovnání s Berettou týče, tak jsem zkoušel kamarádovu a úchop, přesnost, rozměry vyjdou na stejno. U Beretty mi vadilo tlačítko vypouštění zásobníku. Výhoda Beretty je, že se dají za rozumný peníze sehnat náhradní zásobníky, což je u malorážkovýho PePíKa dost velký problém - jednak ho vůbec sehnat a pak ta hrozná cena (v ČR v Zeleným sportu za něj chtějí 2.600 Kč = necelých 100 =Éček)
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"