Walther P22 9mm PA Nikel

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
friendly_cartwright

Príspevok od používateľa friendly_cartwright »

Ludia ake puzdra pouzivate na tuto zbran? Ja som rozmyslal nad tymto http://www.falco.sk/e-obchod/produkt/366/. Myslite ze je to dobra volba?
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Falco vyraba puzdro priamo na Walthera P22 s miestom na nahradny zasobnik,stoji nejakych 11-12 euro. :wink: Je obojstranne :wink:
friendly_cartwright

Príspevok od používateľa friendly_cartwright »

Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Nie,to co myslim je z nylonu.Sam som mal plynovu P22-ku :wink:
Mirco
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Mirco »

Chcem si kupit P22 ale na stranke obchodu je takyto obrazok. Chcem to kupovat v USA je mozne ze tam maju ine verzie ako sa predavaju v europe? Najviac ma na tom trapy to ze aj v navode je takto zobrazena tato pistol. Pod obrazkom je odkaz na ten navod. Vie mi to niekto vysvetlit? Obrázok
http://www.umarexusa.com/Catalog/Docume ... sionid=103
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

v amerike to isto nekupuj nevies ako to mozu mat poupravovane
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Podľa návodu to vyzerá ako poplašňák (štartovacia pištoľ), nie plynovka - teda výšľah nahor a nie v osi hlavne!

Prečo nekúpiš u Fraňa v Nitre, má práve akciu... :?:
Mirco
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Mirco »

Myslite ze by mi to poslal do USA? Mohli by byt problemy pri posielani takejto veci?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Problémy? Určite! :evil:

Ak si v Štátoch píšu takéto veci:

"IMPORTANT LEGAL NOTICE: In accordance with U.S. Federal Law, we are unable to sell or ship these guns to California, New York City, New Jersey, Connecticut, Puerto Rico, Canada or any foreign country. Orders for guns to the locales listed above will NOT be processed. We regret any inconvenience. "

...tak potom plynovka-zbraň poslaná z východnej Európy môže znamenať iba pokus o teroristický útok :!:
(a neviem, či by sa Fraňo odhodlal poslať to cez oceán...)
Mirco
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Mirco »

No kua tie ich pripblble zakony... Tak radsej asi nebudem nic riskovat. Maju to tu blbe no co uz. Ale diky moc za odpovede... :(
vigorous_gauss

Príspevok od používateľa vigorous_gauss »

kedze moja tema moja locknuta a odkazom som bol odkazany sem tak pisem este raz


caute , ked si pozriete obrazok polozku 27 ...plastova poistka na rozobratie zbrane(zachyt zaveru) , na mojej P22 ju mam znacne vypouziavanu :) a pri vystrele sa zachyt (ta horna cast :D ) dostane az za tu poistku a doslova sa pistol rozleti ,alebo vyskoci z drazok.
existuje na to nejaky opravny nahradny diel?

Obrázok

a tu prikladam aj moju foto , este dodam , ze zbran ide rozobrat aj bez toho aby som tu "poistku" povytiahol a robilo aj ked som mal v zasobniku 3-4 naboje .

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Tá dorazová plocha zarážky záveru je odrbaná a záver sa nezastaví o ňu, ale stlačí dole celú zarážku-poistku a urobí samočinnú rozborku :twisted:
Treba kúpiť nový diel 27 a vymeniť!
Skús kontaktovať Hermes, Fraňa, Colosus, Merkuriu, Muničák... je to zhodný diel na "ostrej" P22 (.22LR) aj plynovke 9mm PAK.
(v najhoršom prípade - alebo optimálne? - skús Walther: http://www.carl-walther.de/cw.php?lang= ... help&faq=3
alebo http://www.carl-walther.de/cw.php?lang= ... t=contacts) :wink:
P.S. Ak sa nemýlim, tá súčiastka je symetrická, tak by som ju skúsil otočiť "zadkom dopredu", možno to ešte nejakú dobu vydrží...
ingeee
občasný prispievateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa ingeee »

Ako píše Igrlik, je to v prvom kole najjednoduchšie, ale spoľahlivé riešenie (kým sa aj tá druhá strana nezoseká). Medzitým skús zohnať niekoľko nových segmentov (27), každý potom môžeš zase použiť 2x. Pri rozoberaní daj pozor, aby Ti strunka (26) záchytu záveru (25) nevystrelila a nestratila sa. :idea:
vigorous_gauss

Príspevok od používateľa vigorous_gauss »

dakujem chalani velmi ste mi pomohly :)
elegant_williams

Príspevok od používateľa elegant_williams »

Kvoli tomuto som nedavno svojho wathera p22 (plynoveho) reklamoval. Kupovany bol v septembri a ma za sebou cca 300 vystrelov kedze ho okrem sebaobrany vyuzivam aj na vycvik psa. Po vystrele sa mi zacala cela zbran rozpadavat. Trochu sklamanie lebo na zaklade mnozstva chval som ocakaval vyssiu kvalitu/zivotnost. Myslel som, ze to bude iba nahodna vada suciastky, ale ako tak pozeram vyzera to na typovu zavadu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"