Pieskovanie

friendly_kowalevski

Pieskovanie

Príspevok od používateľa friendly_kowalevski »

Plánujem zakúpiť nástroje na pieskovanie, úprava železa a pažieb pred maskovacím nástrekom. Mal by niekto záujem, respektíve neviete či to tu niekto robí? Rád by som sa vyhol tomu žer spravím svoju 22ku a tam to skončí... živnosť mám tak či tak. Prečo to neskúsiť. Časom by som to rozšíril na duracoat, hydrografiku...

Ďakujem za názory a inof.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Hydrografika je pekna technologia. Videl som par pazieb v tomto prevedeni a boli nadherne.
Otazka je , odkial si. Ci by sa to dalo zaslat postou, ale lepsi je urcite osobny kontakt.
steniels
prispievateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa steniels »

kto by mal záujem o pieskovanie tak cez správu viem poskytnúť kontakt na firmu z TN čo sa pieskovaniu venuje.
Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

pieskujú aj suchým ľadom? vraj by to mala byť najšetrnejšia metóda...
Používateľov profilový obrázok
JackDaniels
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa JackDaniels »

Myslím že už objavuješ objavené mne robili Duracoat v puškárstve Vachálek robia to už asi 5 rokov a máju to dosť dobre zmáknute mne tam robili 858 Tactical do taktickej čiernej a Glock gen4 má pieskove telo :D kamošovi robili maskáč nádhera... a bežne robia pieskovanie brunírovanie dokonca zlatia, nikluju drobné časti zbraní ako veľmi rád tam chodím fakt profi servis zbraní vraj skúšali aj hydrografiku ale nebol o to záujem jeho syn otvoril dokonca obchod vo Vrakuni Luxury Guns kde som bol zatial len raz a bol som dosť prekvapený sortimentom ako tiež na úrovni a tam tiež robia opravy ale tak keď budeš robiť kvalitne tak sa možno uchytíš a pojde ti to len osobne rád zverujem zbrane firmám čo majú na to oprávnenie a nie jak niektorý kde som sa streto že podomácky upravuju a licencia len na uschovu a nie na upravy a opravy :D ako eskamotéry :D dufam že k nim nepatríš :D
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Citácia z určitých (jasných) dôvodov.
JackDaniels napísal:Myslím že už objavuješ objavené mne robili Duracoat v puškárstve Vachálek robia to už asi 5 rokov a máju to dosť dobre zmáknute mne tam robili 858 Tactical do taktickej čiernej a Glock gen4 má pieskove telo :D kamošovi robili maskáč nádhera... a bežne robia pieskovanie brunírovanie dokonca zlatia, nikluju drobné časti zbraní ako veľmi rád tam chodím fakt profi servis zbraní vraj skúšali aj hydrografiku ale nebol o to záujem jeho syn otvoril dokonca obchod vo Vrakuni Luxury Guns kde som bol zatial len raz a bol som dosť prekvapený sortimentom ako tiež na úrovni a tam tiež robia opravy ale tak keď budeš robiť kvalitne tak sa možno uchytíš a pojde ti to len osobne rád zverujem zbrane firmám čo majú na to oprávnenie a nie jak niektorý kde som sa streto že podomácky upravuju a licencia len na uschovu a nie na upravy a opravy :D ako eskamotéry :D dufam že k nim nepatríš :D
Add 1. - Ty nemáš interpunkčné znamienka k dispozícii ? :roll: :?:
Kuwa...Lebo ten jednoliaty text o 1 ( JEDNEJ) vete mi skoro oči vypálil. :cry: :evil: :twisted:
Add 2. - Kde Ty chodíš je vedľajšie...nie je všetko zlato, čo sa blyští.
Add 3. - Nemusí byť predsa len jeden poskytovateľ služieb na Slovensku.
Add 4. - Nechápem prečo by mal jeden chodiť z jedného konca republiky na druhý.
Add 5. - Nech chlapec skúsi...nech investuje...nech narazí.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dolaďovanie, nastreľovanie zbraní a úpravy"