Kde sa dá v okolí BA strieľať bez zbrojáku??

vigorous_goldstine

Kde sa dá v okolí BA strieľať bez zbrojáku??

Príspevok od používateľa vigorous_goldstine »

kde sa dá bez zbrojaku strielat (zapozicat) G17 aj G19 ?? V Ba a okolie??
dakujem ..
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

G19 maju urcite na strelnici TaT.
http://tatstrelnica.sk/
vigorous_goldstine

Príspevok od používateľa vigorous_goldstine »

Dík za info pozrel som ten web určite sa tam pojdem pozrieť a zastrielam si :)
eager_sutherland

Príspevok od používateľa eager_sutherland »

Bez ZP aj bez vlastnej zbrane sa dá strielať na strelnici v Zohore. Pozri strelnica ZOHOR.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Mlok 17 bez ZP aj v Častej. Navyše sa mi zdá, že aj za príjemnejšie ceny ako napr. v Dúbravke v TaT.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Mari sa mi, ze G17-ku poziciavaju aj v Colt Clube (BA, diera v hradnej skale pri moste SNP).
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:11, upravené celkom 1 krát.
eager_sutherland

Príspevok od používateľa eager_sutherland »

.bum...nie je to také jednoduché.. :lol: :lol: :?: ..robo.luky.......Riadiaci strelby sa pri výcviku može určovať aj z radov strelcov.Výcvik v strelbe možu vykonávať aj osoby bez príslušneho oprávnenia resp. bez ZP jedine pod vedením zodpovednej osoby-inštruktora. Riadiaci a inštruktor streľby musia splnať kvalifikačné predpoklady a záruky k bezpečnej prevádzke strelnice.SPRAVOM STRELNICE,RIADIACIM STRELBY A INŚTRUKTOROM STRELBY može byť fyzická osoba staršia ako 25 rokov,ktorá je najmenej 3 roky držitelom ZP niektorej zo skupín A,B,C,D,E........takže asi tolko..čauko 1kumi
friendly_lovelace

Príspevok od používateľa friendly_lovelace »

1kumi, ano pokial sa jedna o vycvik instruktorom. Ak sa dohodnes s niekym ochotnym, tak plati §56 ods 5:
Zbraň kategórie B, zbraň kategórie C alebo strelivo do týchto zbraní možno zveriť fyzickej osobe len na dobu nevyhnutne potrebnú, a to iba na vykonanie streľby na strelnici, ak nejde o streľbu zo zbrane uvedenej v odseku 2 písm. e) a v odseku 3.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"