Reklamácie Glockov

Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

sorry jack, ale sme tu fakt trochu OT a verím , že aj dirty harry vie čítať :wink: :wink: :wink:
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

Vlastním G 19 má za sebov zhruba 800 rán 90% orig. české strelivo pár prebíjancov p. Mongela zatial žiadna závada ani jedno zaseknutie. Je to spoľahlivý spoločník vhodný na denné nosenie. Som spokojný keď sme spolu :D .
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

nie, ze by som chcel rypat, bez ohladu na nesmierne kvality glockov, nie je mi jasne, ako o pistoli, ktora ma za sebou 800 ran mozes povedat, ze je spolahliva.. pride mi to ako keby si hovoril, ze auto, ktore ma za sebou 50km je spolahlive.
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

Spolahlivosť zbraní zn. glock hodnotili iný odborníci ako sme my dvaja.Mal som pred tým "17" bol som druhý majitel mala za sebou cez 3000 rán, a ani terajší majitel s touto konkret.zbraňou nemal zatial žiadny problém. Kto pochybuje o kvalite zn.Glock nech si proste zaobstará niečo iné, ja ju nikomu nevnucujem. Táto zbraň to ani nepotrebuje. Pokial by som niečo podobné tvrdil o nejakej zbrani z dielne pouličných puškárov v rozvojovej krajine po 800 ranách bola by to určite trúfalosť,pri glocku (aj konkrétne pri tom ktorý vlastním hoci je iba v zábehu si za tým stojím).Keď si už použil pr.toho auta. Až budem tvrdiť že auto zn. PORSCHE po najazdení 50.km je spolahlivé myslím že to nebude až taká velká trúfalosť. Budem rád keď ho nebudem musieť v živote použiť na iné záležitosti ako dierkovať papier(ten glock) :wink:
Naposledy upravil/-a inspiring_bohr v 19 Feb 2010, 17:56, upravené celkom 1 krát.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

pridám sa aj ja,

G 17 cez 10 000 bez najmenších závad alebo výmeny nejakých súčastí v dôsledku opotrebenia .

ako tu niekto už napísal, jeho spoľahlivosť testovali iný, trochu viacej výstrelmi, trochu drsnejšie než sme mi ochotný :wink:
záver je že je to nadpriemerne dobrá zbraň po všetkých stránkach, presne ako bolo spomenuté aj s príslušenstvom, súčiastkami, atd atd. žiadny problém. Ak ovšem, človek nemá sakra smolu a nedostane hned z výroby nejakého zmetka, to sa nedá nikdy vylúčiť, treba to brat ťa že sa to sype na páse ako cukríky na desiatky tisíce tak sa občas taký objavý.

ja osobne by som ho nevymenil ani za nič, beriem to tak že 10 000 už ho zabehlo a overilo dostatočne a preto sa môžem naň na 100% spoľahnúť
8)
bral by som to tak asi pri každej zbrani, ked napíklad nemám glocky v láske a som trebars kačenár, alebo beretťák, atd, zopár tisíc na zabehnutie- kde nebudem až taký háklivý na nejaké drobné vady, ale po zábehu už musí jedna tisícka nábojov za druhou ísť jak víno, aj pri testoch typu zbraň zahrabať do snehu, do piesku, ponoriť do vody, strieľať v silných mínusových aj plusových teplotách , vyskúšať údery so zbraňou (lebo aj to by mala v pohode obstáť - nie-?)
moje G týmto všetkým prešlo
Používateľov profilový obrázok
shooti747
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Registered for: 15 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shooti747 »

Ja som z G17 vystrieľal do 25 000 a žiaden veľký problém cca po 15 000 praskla spúštová pružinka ale inak nič vážne sem tam nejká neodpálená zápalka ale to neberem ako závadu náboje si robím sám.Som "Glokár"ale myslím si podobné počti nábojov zvládne väčšina moderných zbraní v pohode.Všetko je o tom kto si akú zbraň vyberie.
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

Jasne je kopa iných kvalit.zbraní zn. GLOCK je len jednou z nich.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Na jednej stranke som sa docital toto: Pistole GLOCK má v základu záruku buď 40.000 ran či pět let (záleží čeho dříve dosáhnete). podla coho usudia, ze ma vystrelenych viac ako 40 000 ran ak je to pravda ? :D
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

To video a jemu podobne som uz videl davno. Len anglictina nie je moj velky kamarat, ale o to ma spolocne s mojou ,,otazkou" ?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Držte sa témy, ktorou sú reklamácie zbraní Glock.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

A moj prvy prispevok nesuvisi s reklamaciou, aj ked nejde o konkretnu reklamaciu?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Tomáš, narážal som hlavne na príspevky predchádzajúce tvojmu. Až potom som si všimol, že sú šesť rokov staré.
:wink:
Takže ako by som nič nepovedal, keďže som prišiel upratať chlievik, v ktorom prasiatka už dávno nebývajú.
:oops:
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"