Informácie o púzdrach Fobus

Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa calvin »

mrto: ano, dobrovolne som si ho nechal nanutit. clovek sa uci, teraz nastastie ma to stalo len nejakych par evry :-) casom a hlavne treningom som prisiel na to, ze sa potrebujem posunut dalej...evolucia...

vdaka vsetkym za rady, vyskusam BP. cas nie je problem, na dobru vec si pockam...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

kde kupim samolepiacu gumu ,podobnu tej na puzdrach Fobus?
Používateľov profilový obrázok
Ruzer
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Ruzer »

Zdravim, kupil som si ku Glocku 17 puzdro Fobus GL 2 ND a po zacvaknuti pistole za ten ,,ozub'' na puzdre sa mi nedari pistol vytiahnut bez pouzitia oboch ruk. Ked sa snazim vytiahnut pistol jednou rukou tak to vyzera, ze odtrhnem putka na opasok alebo si vytiahnem gate pod pazuchy :D
To aj vam islo na zaciatku tak tazko ? Tu skrutku, ktorou sa nastavuje sila zovretia mam uplne povolenu. Niekde som videl, ze tam majitel dal sirsiu gumicku a namazal puzdro silikonom. Treba to puzdro ,,vybehat,, alebo je na to iny figel ?
V tomto videu to ide chlapikovi ako po masle https://www.youtube.com/watch?v=sHElKANBFWU&t=171s
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

typicky problem cinskych kopii (tiez mam jednu, vyzera ako original)
riesenie je individualne, podla stupna postihnutia
Niekde staci povolit na maximum, dat dlhsiu skrutku, podlozit
niekde treba plochym pilnikom odobrat zvnutra material v mieste kde to drzi lucik
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Ruzer, mas ozaj original Fobus ? Pretoze na original puzdre staci povolit retencnu skrutku a musi to ist. Ak to nejde, je to na reklamaciu. Na cinskom akoze Fobuse som mal ten isty problem, lenze tam retencna skrutka nebola vobec, iba nity. Tak som jeden odbrusil a nahradil skrutkou.
Používateľov profilový obrázok
Ruzer
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Ruzer »

Ja si myslim, ze to je original. Mam ho normalne z obchodu, neobjednaval som ho z aliexpresu alebo podobneho portalu. Loga fobus, nity fobus, napisy o patentoch aj vrecusko vyzera pekne :D
Prílohy
P2176208-900.jpg
P2176207-900.jpg
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Vyzera ozaj ako original. Ja by som to reklamoval, vymena kus za kus. A vyskusat hned na predajni.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

U Fobusa vždy platilo, že z neho treba zbraň vyberať nie ťahaním ale trhom, inak to hlavne pri nových puzdrách bol problém a často išla z gatí zbraň aj s puzdrom.
Fobus sú low-end puzdrá, treba to tak aj brať.

Ak to nejde miernym trhnom ani pri povolení svornosti, reklamuj ho.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Ruzer napísal: Mam ho normalne z obchodu, neobjednaval som ho z aliexpresu alebo podobneho portalu.
nj, ale blbe je, ze na tych portaloch casto nakupuju nasi obchodnici
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Tu Fobus ukazuje, ako rozoznať originál od napodobeniny.
Neviem ale, nakoľko je tá stránka aktuálna, už som ju videl pred nejakou dobou a čínsky bratia reagujú veľmi pružne na "požiadavky trhu". :?
Používateľov profilový obrázok
Ruzer
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Ruzer »

Trosku som sa s nim pohral. Vlozil som tam medenu podlozku, potom aj dve a ziadna zmena.
Potom som zacal zapierat palec o cast puzdra blizsie k telu a zrazu sa dala pistol vybrat aj jednou rukou. Takze som to asi vyriesil. Uvidim ako ma to bude bavit na strelnici. Ak sa to nepodda, tak to budem asi riesit s predajcom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."