wz.88 Tantal

Okrem poľovných a športových samonabíjacích.
rado101k
občasný prispievateľ
Príspevky: 48
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa rado101k »

Scandium: ved na montazi povol poistku a zatiahni troska maticu a po dopasovani zase zaisti..na youtube mas plno videi....alebo v nejakej zbrojarskej predajni alebo airsoftovom obchode ti to tiez ukazu ako na to...:-)
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

Hej uz sa stalo. Zaniesol som to dnes puskarovi a mi to ukazal. Ide to nahodit aj s plastovou pazbou. Po nahodeni dam nejake fotky.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

Buckshot ja nosim veci p. Jurčovi z Lipt. Hradku. Vyborny puškar. Zatial co mi urobil bolo na 100%. Skus jeho. Na nete najdes kontakt
Jeho syn je zase vyborny v tuningu pistoli len zial byva v CR a do Hradku chodi zriedka
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

pýta si to ešte čierny predok

na mierenie otvorenými mieridlami super...o 100% lepšie ako pôvodná sklopka. Tá montáž neviem či nieje vysoko. Keď nahodím kuker budem krútiť krkom jak gunár, asi to bude vysoko. Otestujem
Prílohy
20170908_153414.jpg
20170908_153353.jpg
20170908_153346.jpg
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

Strelba s tou pazbou paráda. Dramaticky sa zlepsila ergonomia zbrane. Prilicenie =okamzite zrovnane mieridla. Dobra investicia. Este skusime ako ergonomia tej montaze. Bojim sa ze puskohlad aj ked bude na nizkych kruzkoch bude vysoko.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

prosím Vás dnes mi došlo podpažbie na Tantala. Ako má byť orientovaný ten plech? Tak ako na obrázku?

PS viem že to poznáte, ale to rozdvojenie vloženého plechu smeruje dopredu?
Prílohy
20170927_162237 (1).jpg
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

a čo takto?
Prílohy
20170927_180326.jpg
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tiez s tym zakazdym bojujem
IMHO to ide tou rozdelenou castou dozadu, výstupkom k hlavni
ci si to dobre nasadil spoznas podla toho, ci dokazes zasunut vyterak az na doraz
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

Vyterak ide zasunut v poriadku. Dal som to tak ze to rozstrapkane dopredu a ta stredova nozicka smeruje dohora tak ze pripadne hlaveň by sa mohla o nu opriet. Proste dopredu a hore ku hlavni. Skusim este to pérko zdvihnut hore aby sa viac dotykalo hlavne. Teraz mam poslednu vyzvu dat zmysluplne nastriekat.na cierno.ten upper.
Prílohy
20170927_190432.jpg
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Martiner2015 napísal: Do konca týždňa počkám či sa niekto pridá a následne ich dám vyrobiť.
No ako to dopadlo?
Buckshot
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa Buckshot »

Chlapi nazdar, čo myslíte bude pasovat do Tantalu tato spúšť? https://www.brownells.sk/AK-47-TRIGGER- ... -100002493
bublifuk
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Registered for: 6 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bublifuk »

hmm, takze za mna, vobec netusim, idealne by bolo mat v rukach tramtal a nejakeho kalacha 47, a hned to porovnat, pripadne skusit prehodit ak by neboli nejake markantne viditelne rozdiely, vyskusat funkcnost a potom pripadne objednat, za mna ako majitela tantala neviem inak poradit, mozno sa tu vsak najde niekto kto sa vyzna viac a poradi. Ptm daj vediet ze ako to dopadlo
bublifuk
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Registered for: 6 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bublifuk »

jo a aby som nezabudol, mate k tomu niekto aj kompletnu vybavicku? dvojnoha, futral na zasobniky a kudlu? Pripadne ci neviete ci sa to neda zohnat inde ako na allegro?
A nemate niekto skusenost s tymi plastovymi priesvitnymi zasobnikmi po 10,€? teda z allegra, tam som to videl, aj nejake dvojnohy a uderniky tam boli..
Buckshot
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa Buckshot »

Nazdar chlapi, dve dobré správy, spúšť pasuje a je výborná.
Napísať odpoveď

Návrat na "Samonabíjacie"