BARK 9

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Madari nieco opajcli mam taky pocit ale to nech si riesia madari, nam BARKov vyrobi Janko Balko bo je to jeho dieta, madarsky opajc ma nezaujima. Inak pani a damy , BARK plus 14 palcova hlaven ma daleko lepsie spravanie ako ktorakolvek ar puska v kalibry 9mm s dynamickym zaverom. Nepoviem Vam preco bo sam ani len netusim, asi kratky chod zaberu , tazisko .. Neviem naozaj neviem... Som.smutny bo som cely cas.venoval AR konverzii 9 mm doma mi stoja dve AR 9mm moja a Vosatkova a Bark striela stale lepsie nech robim s tymi ARkami co robim.. Barka nosim.kade tade ak ste.na neho zvedavi mam ho na to aby som ho spristupnil k strelbe a osahaniu si. Takze ak ste zvedavi ako striela chcete.si vyskusat dajte.vediet ..na kazdej sutazi ho mam so sebou.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

ee co ta zaujima, ake zvysenie fps mozes ocakavat?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

11 palec nepamatam si to presne ale mfs 115 gr, malo daleko za 150faktor
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tak tu mas na porovnanie aj 223rem
energiu si spocitas
http://www.ballisticsbytheinch.com/2011 ... 223ME.html
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Obrázok

Oproti GP Xcalibur

VAR 12,5" + 20m/s
BARK 9 17" + 30m/s
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

ako je to s buducnostou tejto zbrane, planuje autor nejake vylepsenia? nebodaj to nebol len kratkodoby projekt? pytam sa, lebo webova stranka nefunguje, facebook nie je aktualizovany...
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Stale robi, vyraba mensie serie po cca 10 kusoch na objednavku, nerobi na sklad a nerobi ani na dalsi predaj, Momentalne dotahuje vyrobu kvalitnej hlavnoviny. Na Barku neni co vylepsovat, spravanim a spolahlivostou je to naj PCC puska , ktora sa da kupit, vzhladom na pouzitie sachty z EVO je jasne , ze ani nemoze planovat nejaku masovu produkciu.
Musim priznat , ze jeden kus sa nevydaril, ale ten bude terajsiemu majitelovi vymeneny. Servis na existujuce kusy je zabezpeceny, vyroba dalsich kusov nie je samozrejma, preto ak sa objavi v inzercii tak by som zaujemcom o kupu radil nevahat a kupovat. Najlepsie je v pripade zaujmu kontaktovat priamo vyrobcu, ktory vobec internet a obsluhu tohoto media neriesi. Po telefone je sanca vybavit co treba.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

Presne tak, po telefone vzdy maximalna ochota, Jano Balko nema na internet ani chut, ani cas. Je stara skola (co mi imponuje).

Na poziadavku urobi cokolvek. Mam Bark s 220 mm hlavnou (8.5") a presiel uz na skusku mnohymi rukami a kazdemu sa to moc, moc lubi. Aj ludom co mali v rukach MP5, Stribog ci cokolvek ine z 9 mm karabin.

Velmi prijemna strelba, nie je problem triafat 20 cm gong na 70 m bez opory na stojaka (na viac som nemal moznost skusit, zatial).

Za seba mozem len a len odporucat. Len ako som uz spominal, cela pusticka ma jeden velky problem, ako vsetky podobne karabiny – chce to sponzora na strelivo, lebo vystrielat 30 ran necini ziadny problem za par sekund :)
john.hawk
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa john.hawk »

Balka mám už dost dlouho, tedka bude mít cca 25 tisíc a stále funguje tak jak má..oproti VARkám, Evům atd.. :D
Používateľov profilový obrázok
respectman
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 6 years 10 months

Príspevok od používateľa respectman »

Testuje sa nový nástupca BARKa, volať sa bude ST9M1
https://www.youtube.com/watch?v=qvtFwV4f2ww
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Musi sa testovať bo im zbrojovka nechce predať spodky :) to je cele , madari si spravili vlastny spodok :) to je cele...
Používateľov profilový obrázok
respectman
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 6 years 10 months

Príspevok od používateľa respectman »

prerobili aj vrch kvôli sklopnej pažbe
https://www.facebook.com/iwan.steiner/v ... 789722089/
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

sice to ma iny vrch aj spodok a vyraba to niekto uplne iny, ale je to nastupca 8)
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Zdravim pani..
V novom cisle streleckej revue je bark9 facelift 2022. Vobec som necital clanok, no na fotke som videl ze made in czech republic. Nasiel som stranku bark9.cz. Moja otazka znie: Je to stale produkcia pana Balka alebo len v podstate cech prebral platformu a doladil si ju podla seba?

Dakujem za kazdu odpoved.
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"