Spektiv

Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

tomas : Ak chceš kvalitný spektív tak odporúčam skor Vortex Razor HD 27-60x85 , ak máš viac peňazí tak Meopta S2 20-70x82 a ak nemáš limit tak Swarovski ATX 95 - 30-70x ale v rozumnej cene a po zľave by bolo najlepšie riešenie ten Vortex Razor HD , pri spektíve proste nemá zmysel kupovať lacnú vec ak sa venuješ LR streľbe
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Diky za odpoved. Jo, Meopta je top. Tu chci poridit, ale ten NF mi taky padl do oka. No, zatim to necham tak. Ale napriklad na zavodech ve Bzenci na 800 metru zrovna ten Svarovak byl horsi jak Meopta. Pocasi zatazeno, dest. Ale to je subjektivni. Kazdy to vnima jinak a kazdy ma jiny zrak.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Nightforce je určite fajn, hlavne keď ho ešte stále vyrába Meopta... :lol: Ak už nie, tak by som ho nekupoval. Moja osobná preferencia by bola Meopta a Swaro/Zeiss z tých nových. Sem-tam človek natrafí aj na dobrý spektív z druhej ruky. Vortex je pre mňa úplne mimo, 2x som ho mal požičaný na pretekoch, 2x som si doslova poplakal po dlhšom používaní. Strašne mi ťahal oči a obraz nikdy nebol taký ako v Meopte a iných. Možno nevydarený kus, každopádne u mňa je out.
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

A ja si porad rikal, co mi to NF svym tvarem pripomina a ona to prevlecena Meopta. Meopta je uz dlouho muj favorit. Jen co se nejaka objevi na bazaru za slusnou cenu. Jinak pry jeste lepsi, nez Meopta je Kowa, ale tu jsem nemel moznost vyzkouset.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Presne ako píšeš - Spektív NF je Meopta - to ani nie je tajomstvo 8) rozhodne dobrá voľba počkať na nejaký bazár alebo prípadnu akciu od Meopty , Ktorý Swarovski bol horší ako Meopta ? to musel byť 80HD , určite nie ATX/STX 95 lebo je to iný level- ak teda neboli znečistené šošovky :D
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Tak to Ti ted nedokazu rict, ktery Swaro to byl. Byl cisty, zadne znecisteni. Ale ten chlapik chodi skoro na vsechny zavody v CR, tak az bude treba v Holesove, Bzenci, nebo Olomouci, jinam nejezdim, tak se podivam na presny model. Ale jak uz jsem napsal. Mohla to byt spis nahoda, nebo subjektivni pocit, ze pres tu Meoptu bylo lip videt na tech 800 metru.
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

minule na Bzenci slunko, miráž z leva 2,2m/s na 500 m bylo chvílema vidět zásahy 308 win
Napísať odpoveď

Návrat na "Puškohľady, ďalekohľady a kolimátory"