Aké púzdro používate na nosenie?

Aké púzdro najčastejšie používaš?

Fobus
34
11%
Opaskové
99
32%
Opaskové vnútorné
142
46%
Podpažné
9
3%
INÉ
27
9%
 
Celkom hlasov: 311

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Denny napísal:Je tam aj nejaky znatelny rozdiel co sa tyka “pohodlnosti” nosenia? Ci je to kydexove puzdro prijemnejsie na telo, resp ci ma nejaky “uzsi, komfortnejsi” tvar oproti tomu Falcu...?
Denny, patláš sa v tom a chceš dostať objektívne odpovede na subjektívne problémy. Neviem síce, prečo si z rozhodovania vyradil kožu, ktorú napríklad ja po vyskúšaní všetkého možného dlhodobo preferujem, ale je to výsostne tvoja vec. A v podstate by som ti v dobrom poradil, aby si neváhal kúpiť kydex aj nylon, trocha poskúšal a sám uvidíš, čo ti sadne viac. Puzdro, ktoré neuspeje v tvojom výbere, vieš vždy predať, alebo nechať do foroty.
:wink:
Denny
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Denny »

ahojte,

uz dlhsi cas si vsimam, ze nasi policajti maju celkom sikovne puzdra na kratke zbrane, vedeli by ste mi niekto, prosim, povedat, o aky typ sa presne jedna?

dakujem velmi pekne, prikladam do prilohy foto (zdroj)
Prílohy
policiaSR.jpeg
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Ahojte, prosím nejaký tip na opravu kydex púzdra máte? Zlomila sa mi spona. Bratislava a okolie. Ďakujem

Skúsil som na radu kamaráta zavolať Falco, výrobcu púzdra. Na moje prekvapenie boli ochotní, vraj púzdro ma doživotnú záruku a pošlú mi nové. Ak skutočne príde, klobúk dole. Na Slovensku by som tak prozakaznicky prístup nečakal.
Naposledy upravil/-a Ravenn v 08 Nov 2021, 17:17, upravené celkom 1 krát.
steniels
prispievateľ
Príspevky: 320
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa steniels »

Denny napísal:ahojte,

uz dlhsi cas si vsimam, ze nasi policajti maju celkom sikovne puzdra na kratke zbrane, vedeli by ste mi niekto, prosim, povedat, o aky typ sa presne jedna?

dakujem velmi pekne, prikladam do prilohy foto (zdroj)
mohlo by to byť toto ? https://store.teamglock.com/accessories ... 2-g31.html
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."