Strelnica Poprad a okolie

Daniel_sk
prispievateľ
Príspevky: 156
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Daniel_sk »

Trochu ozivujem tuto temu - je nejaka funkcna otvorena strelnica v okoli Popradu/Kezmarku? V Zalubici zhorela pred 1-2 rokmi a uz sa neotvori. Trosku dalej bola spominana Strelnica pod Roháčkou, ale ta uz tiez skoncila. Prakticky na okoli nie je nic a je to dost tragedia.
Zachytil som nieco o sukromnej otvorenej strelnici niekde pri Poprade, ale blizsie informacie som neziskal. Strelecky klub Strazky planuje otvorenu strelnicu pri Spisskej Belej, ale tam je silny odpor z vedlajsej dediny (spisuju peticie), takze to bude trvat este dlho...
Kludne aj nejaka sukromna strelnica, kde sa da dohodnut - nemam (resp. nemame - aj s kamaratmi) problem zaplatit clenske, vstup, prispevok. Zo zufalstva uz rozmyslam nad rozbehnutim vlastnej sukromnej strelnice niekde na vhodnom pozemku prec od ludi (ale to je beh na velmi dlhe trate).
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

So strelnicami je to tak zlé, ako ešte nikdy nebolo ... Tie čo reálne fungujú, sú už väčšinou klubové a širšiu verejnosť de facto ani nechcú púšťať, resp. zadefinujú podmienky vstupu tak, aby sa priamo nepovedalo to, čo som napísal, že si môžeš akurát tak trhnúť ...
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 636
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Daniel_sk napísal:...
Zachytil som nieco o sukromnej otvorenej strelnici niekde pri Poprade, ale blizsie informacie som neziskal. ....
áno vo Svite.... ale nie otvorená, ale krytá 50m....
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"