CZ 83

ondro21
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa ondro21 »

Na mojej 83-ke sa mi to zatiaľ nikdy nestalo. Vždy po páskovaní klepnem 2-3 krát zásobníkom o stôl, ruku,....
Tiež by som to tipol na ten rim lock
pepan77
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 1 year 11 months

Príspevok od používateľa pepan77 »

Skvely postreh, to.by mi nenapadlo, aboslutne to sedi na moj problem, vdaka :)
martin
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Registered for: 2 years

Príspevok od používateľa martin »

Mam staručku cz 83.7.65browing.kupil som ju pre radost a z nostalgie.je to vyborna zbran nedam na nu dopustit ale nove kupovane strelivo nepodava v zasobniku to robi šarapatu.všetko stare funguje.viem ze naboje sa robia podla medzinarodnych presne danych noriem no nove nabojnice su trošku ine ...podla mna aj podla mojho kamoša balistika.maju osrejšiiu hranu spodku nabojnice a prave tejto zbrani to vadi.nie je tam to hladke zaoblenie.neviem to lepsie popisat ani povedat.ja si prebijam kliešte lee zohnal som si700starych nabojnic boxer a vsetko funguje.je to dobry naboj ked si odlievam vlastne olovene strely do troch grainovq akehokolvek prachu(samozrejme podla prislusnych tabuliek) tak je ten naboj lacny .robim to tak lebo ma to bavi kupil som ju lebo viem do nej spravit strelivo a je to pekna a dobra zbran.ak by som mal byt zavisly na kupovanom strelive nezobral by som ju.nove nežere.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"