R15 (novinka na platforme AR)

Používateľov profilový obrázok
MarKol
občasný prispievateľ
Registered for: 2 years 3 months

R15 (novinka na platforme AR)

Príspevok od používateľa MarKol »

Ahojte,

možno som len zle hľadal ale nenašiel som nikde tému o novom modeli od GP, s označením R15 a R15 FREYAa podobne (kaliber .223). Puška by mala byť na platforme AR15 a vraj už sú nejaké v obehu a na predaj.

gp1.jpg
gp2.jpg

Máte ku ním nejaké info? Čo sa týka kvality, spoľahlivosti, možno nejaké recenzie, cenník. Určite nejeden z nás tieto infošky ocení :idea:
MarKol
občasný prispievateľ
Registered for: 2 years 3 months

Príspevok od používateľa MarKol »

Tak už mám prvé info o cenách a dostupnosti.

Budú dostupné tri verzie v piatich dĺžkach:
1) GP R15 - Štandardné telo (11", 14,5", 16", 18" a 20") v cene od 1200 po 1400 eur.

2) GP R15 - CNC frézované duralové telo (11", 14,5", 16", 18" a 20") v cene od 1700 po 1900 eur.
V cene má aj lepšiu pažbu oproti štandardnej.

3) GP R15 FREYA - skeletonizovaný dural (11", 14,5", 16", 18" a 20") v cene od 2000 po 2200 eur.
Táto má oproti predchádzajúcim dvom okrem lepšej pažby navyše aj ladenú spúšť.

+ dá sa na všetky za doplatok dokúpiť športová nastaviteľná spúšť (+170 eur) alebo piestová verzia (+300 eur).

:idea: Už sa dajú objednávať priamo u výrobcu ale videl som, že sa začínajú objavovať aj v obchodoch :idea:

Tak uvidíme, aké budú recenzie. Ak by niekto mal nejaké recenzie alebo ďalšie info, kľudne doplňte :wink:
peter9898
prispievateľ
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Nebolo by lepsie to presunut pod AR-15 (all about) ?
Bamboocha
prispievateľ
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

tak omakal som si tu zakladnu verziu v KE v GDU a vyzera to v pohode, predpazbie ma napis HERA arms takze predpokladam, ze je od nich.
predtym som sa to nikde nedocital, tak ak vas to zaujima stupanie je 1:8, cize v poho aj na lahke aj na tazsie gule.
DeSade
častý prispievateľ
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa DeSade »

Vidím, že slavianska česť by rada uspela v tendri na prezbrojenie OZ.
Nomed
prispievateľ
Registered for: 2 years 8 months

Príspevok od používateľa Nomed »

srandista víťaz je už dávno daný ako pri pz a zvjs..... žeby som si predsa na staré kolena kúpil takéto "kopyto" ? :shock:
matkoo
prispievateľ
Registered for: 4 years 8 months

Príspevok od používateľa matkoo »

muro
občasný prispievateľ
Registered for: 16 days

Príspevok od používateľa muro »

Ahojte,
chcel by som sa opýtať, či máte niekto skúsenosť s kompatibilným QD očkom na popruh s pažbou od Grand Poweru. Mal som možnosť vyskúšať QD od Strike Industries a Clawgear a v oboch prípadoch očko akoby nezapadlo a po zatiahnutí za popruh sa uvoľnilo. Skúšal som to na viacerých zbraniach GP R15 a výsledok bol rovnaký. V predpažbí fungujú obe QD bezchybne. Skúšal som kontaktovať aj výrobcu, bohužiaľ neodpísal. Prikladám fotky pažby aj predpažbia s QD.
Prílohy
294983388_1151968572328583_5344944688040617506_n.jpg
295024545_999782730717834_6474066366234396399_n.jpg
peter9898
prispievateľ
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Mam original magpull qd-cka aj lacne shity z alliexpressu a na DDM masine sedia paradne aj lacne aj drahe.. trebalo by pozriet na ten kus na puske (ak pouzivas podlozku) na DDM-kach je pri komore sirsia hlaven a pouzivaju sa tam podlozky aby QD nenarazalo do hlavne.. na ostatnych miestach podlozku netreba a krasne QD zapada (aj lacny aj drahy)
Skus si to pozriet.

Dalej to QD aspon na DDM-ke s pouzitim podlozky (resp v socketoch v pazbe) sa da QD natocit len do 2 roznych uhlov horizontalne alebo vertikalne ... v podlozke su akoby zarezy na tie gulicky. do tych to musi zapadnut inak to nedrzi pevne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"