Prednáška o NO/KN, prvej pomoci a mnohom inom 11.11.2022 v Bratislave

Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Prednáška o NO/KN, prvej pomoci a mnohom inom 11.11.2022 v Bratislave

Príspevok od používateľa Panzer »

Na požiadanie organizátorov prednášky z klubu mypolice.sk dávam do vašej pozornosti prednášku dňa 11.11.2022 v Bratislave.

Viac info: https://mypolice.sk/

BTW: Prednášať tam bude aj moja maličkosť. :)
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Od organizátorov:

Nebojte sa zadať otázky v prihlasovacom formulári, budú zodpovedané v rámci prednášky.

Miesta sa rýchlo zapĺňajú, preto si nenechávajte registráciu na poslednú chvíľu. Platbu za prednášku je potrebné zaplatiť ihneď po registrácii...
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Opäť jeden doplňujúci post od organizátorov:

Ahojte, v prihlasovacom formulári viete dat navrh k teme. Par ludi dalo otazky, ktore urcite vyberiem a budu zapracovane v prednaske. V registracii sa nebojte napisat otazku. Je jednoduchsie napisat to do dotaznika, ako sa napr. pytat pri diskusii :)

PS: prednaska sa pekne plni, registraciu by som si nenechaval na poslednu chvilu. Na minule organizovane prednasky sa stalo, ze sa tam vela ludi nedostalo. Este doplnim info, platbu na prednasku treba uhradit ihned po registraci. Platby parujem na tyzdennej baze, kazdeho osobne potom oslovim a potvrdim mu prijatie platby.
Používateľov profilový obrázok
tata7474
prispievateľ
Príspevky: 181
Registered for: 7 years

Príspevok od používateľa tata7474 »

Pani prednasajuci aj pani organizatori, bolo to prijemne a hlavne uzitocne popoludnie az podvecer. Dakujem aj za ostatnych a vinsujem len same dobre veci.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Ďakujem za spätnú väzbu. Som rád, že prednáška zaujala.
juronoro
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 1 year 5 months

Príspevok od používateľa juronoro »

Taktiez som mal tu sancu sa zucastnit a musim povedat ze to stalo zato. Prednasky boli obsahovo bohate, vyklady boli zrozumitelne a podlozene prikladmi z praxe. Vyborna praca prednasajucich aj organizatorov, vdaka kompetentnym za skvelu akciu.
P.S. niektore otazky z publika pobavili :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."