Tlmič

Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

To bambocha, sú aj tlmiče, ktoré sa dajú dať na všetky možné kalibre a zbrane. Len sa mení redukcia.
Čiže od 22lr po 338 mag.
Zatial na slovensko nevozia. https://www.beesilent.cz/?product=tlumic-beesilent-long
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

Dik ano som si vedomy,v us odporucaju ak jeden tlmic na vsetko zacat z kalibrom .30 (7.62), ktory by mal vydrzat tlaky vsetkeho diametrovo rovnakeho, alebo nizsieho. Ja som sa momentalne ulakomil na cenu za 100 ecky tlmic na .22 na vyskusanie staci. Do buducna urcite planujem este 7.62 aj 9mm, ked sa na svk dostanu aj ine znacky a hlavne technologie pozdava sa mi ta flow-trough technologia ktora nehadze tolko plynov s5 do zbrane, ale ochladi a vypusti bocnymi komorami/kanalikmi. To uz ale za 100 ecky nebude :-D
MudMax
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa MudMax »

Co poviete na toto?
https://www.youtube.com/watch?v=xyfb8d25J0M
Nieje to tlmic,ale umoznuje to strelbu bez sluchatok.Ani to neodfukuje do bokov.Videli ste to niekto nazivo?
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Filip »

Mal som moznost odskusat (namontovane na hk mr 223, 14.5" ) Strelba bez sluchatok je tolerovatelna pre strelca, ale ak si v predu alebo v osi, je to ako keby si stal vedla niekoho kto ma o 2-4" kratsiu hlaven. Cely zasobnik by som s tym uz osobne nedal. So stoplami v usiach by to ale uz slo (co mi standardne na tu HKcku nestaci). Merac hluku som nemal, takze nejake objektivne zhodnotenie pripnut bohuzial neviem.
MudMax
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa MudMax »

Tiez ma udivilo,ze nato ako to chvali v tom videu, tak dal s tym kompikom len jednu ranu a daval sluchatka spet na usi.Asi by ten zasobnik tiez nedal.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."