Lee classic loader a Lee hand press

martin
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Registered for: 2 years 1 month

Príspevok od používateľa martin »

Ja som na kladivkovej prebijacke zacinal a je to parada.presiel som na lisy robim viacero razi ale lee loader hand kit mam stale a aj ho stale pouzivam v razi38 357.nadherne to zaskrcuje strelu.pouzivam ho v praci ked mam cas isto by som ho pouzil na chate pripadne by som si ho pribalil zo sebou keby som mal tzv.prezit v pripade vojny a tak.38som robil asi 50 ks.za2-3hodiny.na strelnici presne dobreee.kto chce prebijat a neinvestovat kopec penazi pre neho dobra priam vyborná volba.mam ho v praci a pouzivam ho na odzapalkovanie a sformatovanie pouzitych nabojnic zvysok prace spravim doma na dvoch lisoch lee.v jednom mam prachovac a v druhom osadzovaciu matricu.ked vsak treba robim v praci alebo na chate cele naboje do konca.strielaju naozaj uplne normalne.som nadmieru spokojny s tym ze vlastnim prebijaciu sadu ktoru v pripade nudze zoberem vsade zo sebou vyjadrujem sa len k revolverovym razam kamoš si kupil9 luger a praca teda prebijanie je tazsie co sa tyka rozhrdlenia a najma zahrdlenia naboja.ale rev.z vlastnej skusenosti vrelo doporucujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"