Ako sa sprava 40S-W ???

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Balistik, práve to mi na ňom stimmuje, že je to síce americký náboj, ale navrhnutý tak nejak "neamericky", teda s rozumom a jasnou víziou. Napríklad na rozdiel o úletov typu .50 AE.
:wink:
inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

Prosím vás aké strelivo by ste mi odporučili 5,5 kaliber GAMO Combo Shadow?
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Chalani a ktory pistolovy naboj je z tych dnesnych podla vas idealny na nase pomery? .40S&W to asi nebude, lebo cena mu nehra do karat, 9mm Para je moc silny a prestreluje, ale je zato lacny. 7.65 Browning je zasa malo vykonny. 7.62TT je zasa extremne vykonny. .45ACP moc obludny a drahy. 10mm auto je tiez moc silny a drahy. cal .357SIG sa mi zda v poho, ale zasa cena. cal. 45GAP je vystrelok glocku, skoro to iste ako .45ACP, len slabsie. Dalej 7.62x22 Para je uz nepouzivany. Mne pride ako najlepsi 9mm Browning, alebo 9mm Makarov, ale zasa nieje moc rozsireny az tak u nas. Ale najlepsi stop effect ma podla mna .45ACP. Je ich samozrejme o mnoho, mnoho viac, ale ja som napisal iba u nas tie pouzivane. Tu najdete vsetky http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_n%C ... bran%C3%AD A vedel by mi niekto vysvetlit co za naboj je 9 x 21 ? 8) Tusim IMI sa oznacoval.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Tak uz som zistil co za naboj je 9x21: pozivala ho izraelska armada.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 10:06, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Cobra, nedobre si položil otázku. Záleží od toho, aké kritériá preferuješ a načo ten náboj chceš. Baviť sa všeobecne na tému "najlepší kaliber" je podobné ako baviť sa na tému "najlepšia pištol". Každému stimmuje niečo iné, preto sa ich (nábojov aj zbraní) vyrába toľko rôznych typov. Takže najprv si zadefinuj svoje očakávania a potom hľadaj náboj, ktorý ich najväčšmi napĺňa.
:wink:
Ale inak má bum zrejme pravdu, že v týchto zemepisných šírkach je asi najlepšie mať 9mm Luger, lebo je to zlatá stredná cesta.
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

OK BALISTIK dame suboj ja SIG komar a ty ten deravy mlok :evil:
A uvidime ci stihnes dat desat ran kym ja jednu :lol:
aby si nepovedal budem strielat lavou rukou...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

noacoak-tak v sobotu v MT-trenuj ukazovak :twisted: Ozaj už si sa naučil držať Glocka lebo ty ked ho chytíš do krehkych ručičiek tak sekne ako babam :D ten zaver ked ti neostal vzadu,vieš o čom hovorím :twisted: :twisted:
inspiring_rosalind

Príspevok od používateľa inspiring_rosalind »

Kde nejvyhodnejsie zohnat 40SW strelivo v BA a okoli? V Hermes-e 50ks GECO 40SW stoji 21Eur. Vdaka
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

ARES .40SW prebijanec - 21 centov.
martin
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 2 years

Príspevok od používateľa martin »

Vlastnim kuracinovugp40 v razi40sw.v zivote som nestrielal z lepsej zbrane 40sw je proste supa ci slaby ci nadupany naboj stale presny na 50m skoro vobec nepada pri vystrele sa sprava kultivovanejsie ako9luger vyborny naboj
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

To vravím aj ja. Priebeh výstrelu aj pri slušnej laborácii mi subjektívne príde komfortnejší než o poznanie ostrejší kopanec od poriadne laborovaného 9x19. Samozrejme, čajíčkový 9x19 teraz do úvahy neberiem... A tie popre padajú o kus ochotnejšie :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"