Batoh

Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa necrono »

podla mna ten material stratil na pevnosti ako sa rozstrapkal takze prva moznost je asi lepsia
inspiring_cohen

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

Ako je na obrazku prvy krok viparat. Neviem ako to vizera z nutra podla toho. Druhe Opali konce tak aby sa nestrapatili. (ak je to mozne ak nie tak Prekrit latkou z jednej aj druhej strany do U a zasit nato pojde ta pevna latka) Nasit na poskodenu cast pevnu latku. Cele to poskladat a prisit. Vis obrazok. Odporucam pouzit stehy ake su tam kde to budes parat. Inak nerataj stym ze by to slo na stroji.

Inak vyhodu tohto mas
+Vizera to na oko lepsie lebo latka nebude natapena na vrchu.
+Ak by si batoch chcel predat je to kvalitne opravene
+ Ak to spravis dobre nie je moznost aby sa to zopakovalo ak tam nebudes pchat nie co co sa tam nezmesti.
Prílohy
Nikon 1 006.jpg
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Mate niekto skusenost s tymto batohom?
KELTY MAP 3500


Obrázok

http://www.kelty.com/p-264-map-3500.aspx

https://gs1.wac.edgecastcdn.net/8019B6/ ... 1_1280.jpg

Poskulujem po niecom s menej militantnym lookom bez mole systemu, ale zas aby to nevyzeralo ako homosexualne turisticke rusksaky.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

No ja mam zalusk na tento: Diversion™ Carry Backpack

http://www.blackhawk.com/product/Divers ... 7,1579.htm

Skusal som ho na IWA 2013 a velmo sa mi zapacil.
Hlavne nevyzera tak militantne a predsa moze krasne ukryt prekvapenie. :wink:

Video: Ruksak prezentovany v case 11:18 - https://www.youtube.com/watch?v=k6lCYe7vXps
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

To Aress 123-Vdaka za ozaj podrobny navod.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Michal1

Pekny ruksak, len imho TAN/OD farebna kombinacia posobi este stale dost agresivne/podozrivo. Ja by som volil sedu alebo tmavo hnedu popr. ciernu.
Za zamyslenie tiez stoji, ze sa jedna v podstate o klasicky jednodnovy batoh, kde absentuju prvky ako bedrovy pas alebo ine vychytavky a jedina vyhoda tohto ruksaku oproti obycajnemu Nike alebo noname z Lidlu je v "taktickych" vreckach na zbran (ktoru velka cast ludi nosi na tele). Osobne by som 140 $ za to asi nedal.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Predava sa tusim v 4 farebnych kombinaciach.
Cerveno cierny maju tiez. :wink:
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5192
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Po mnohých rokoch... 12-13-viac? Neviem... mi v podstate doslúžil "obyčajný" 36l batoh od Miltecu. Posledné roky mal už oba nosné popruhy navrchu napoly natrhnuté a neviem akým zázrakom dokázali udržať tie kilá príslušenstva, ktoré vláčim na strelnicu. Rozhodlo to, že minulý víkend vypustil dušu zips hlavného oddelenia a tak som si povedal, že je čas poslať ho na zaslúžený večný odpočinok. :cry:
Dnes som si kúpil rovnaký 36 litrový Miltec pieskovej farby. :lol: 8) Teším sa na ďalšie dekády (snáď) bezproblémovej služby. Za cca. 40€ je to výborný pomer cena/životnosť.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Posledných x rokov si ulietam na 5.11, lebo tie ruksaky (a vlastne aj niektoré handry), čo mám, sú dobre vymyslené a aj dobre ušité z kvalitných materiálov a ja ich kruto trestám. Keďže vydržia nezmysel bez výraznejšieho poškodenia alebo stôp nosenia, tak nedám na ne dopustiť. Lenže aj cenou je 5.11 niekde inde. Potom ale vidím, kam sa za tie roky cenou posunuli niektorí (kedysi) výrobcovia low cost "taktických" vecí a neverím... Nemyslím Miltec, lebo ten je cenou low cost stále, ale kvalitou je v poriadku a vydrží. Pomer cena/kvalita stále dobrý. Ešte lepšie kedysi vychádzal poľský Helikon. Len ten išiel za poslednú dekádu nahor kvalitou materiálov, dáva si viac záležať aj na dizajne, akurát teda cenou išiel nahor znateľne a preto už to obvykle nie je ten super kauf ako kedysi. Ale potom vidím niektoré brandy, ktoré sa tvária desne tacticool, nehanbia sa zapýtať si poriadnu sumičku a pritom už napohľad vidíš, že to nevedia ani len poriadne ušiť, že vymýšľajú kadejaké serepetičky, ktoré nemajú praktický význam, že materiálovo je to stále iba najlacnejšia možnosť... Nuž, ale keď kdekomu stačí, že to vyzerá military alebo tacticool a prípadne to má ešte aj poriadne tacticool názov/značku na sebe...
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Jasné, že stačí.
Keď si pozrieš vonku, na koľkých aj vcelku civilne vyzerajúcich bundách dnes visí "Remove before flight" poistka, holt tacticoolness je proste v móde. :wink:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

A k téme - už vyše 10 rokov deriem podobný ruksak ako Lovec, len menšiu 25 lit verziu (Assault?).
Zatiaľ sa drží dobre, a to mám podozrenie, že je to len napodobenina Miltec-u. Bol to dar, tak som ho nikdy neskúmal.
Členenie tých ruksakov mne osobne veľmi sedí, ďalší bude tiež niečo podobné.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Ja mám dva od Helikonu, jeden používam na strelnicu, ten mám 12 rokov, druhý používam v práci asi rok a pol a maximálna spokojnosť. Celkovo so značkou Helikon som spokojný …… nie je to reklama 😎
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."