Tasenie zo skryteho nosenia

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Áno, to integrované krídlo aj mne vyhovuje viac. Testoval som zopár mesiacov aj "AIWB" puzdro od RH Holsters (Vlado, dík! :wink: ) a to externé krídlo mi pri niektorých nohaviciach vadilo v prístupe rukou do pravého predného vrecka. To integrované plní svoju úlohu veľmi podobne a puzdro je kompaktnejšie.

Nemusel som nič brúsiť ani leštiť, spracovanie je podľa mňa výborné, kydexu je tam myslím tak akurát na tento typu puzdra. Prehnané šetrenie materiálom by podľa mňa ničomu nepomohlo, pre funkčnosť, pohodlie a trvácnosť je podstatný dobrý dizajn, nie ušetrenie pár gramov kydexu. Aj tak doňho nakoniec šupnem trištvrtekilovú zbraň :wink:

Celkovo sa mi "Sharky" zdá pre mňa vhodnejší na apendixové nosenie než "AIWB", i keď výrobca (logicky) odporúča skôr to druhé.
"Sharky" má zapracovaný aj tzv. pusher, takže zatiaľ som ho ani nevylepšoval tou mojou penou. "AIWB" ako puzdro určené vyslovene na apendix pusher nemá, čo moc nechápem.
Sharkyho som zatiaľ len zospodu prelepil páskou, aby zbraň po streľbe nešpinila príp. nepopálila telo/oblečenie. Vďaka tomu úplne otvorenému spodku je zase puzdro o nejaké tie milimetre kratšie (a je v prípade potreby použiteľné na všetky dĺžky Glockov).

Ten nalepený mäkší materiál bol len taký nápad, neskúšal som to. Dlhodobo nemám nejaké problémy s pohodlím pri sedení/fungovaní s apendixovým puzdrom.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2077
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa dantes »

maty, na tie upravy sa vykasli, latkove puzdra stoja par eur. Chod so zbranou a vyskusaj priamo v obchode.
matyashisko
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Registered for: 1 year 6 months

Príspevok od používateľa matyashisko »

Po nejakom case sa k teme vraciam. Sharky puzdro ma velmi oslovilo, ale kedze som lavak, neda sa spravit...

Ine sa mi na danu zbran velmi nedari zohnat a na mieru si davat robit uz asi nechcem. Tak uvidim, co dalej...
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Máš zbraň so svetlom?
Lebo čo si spomínam, varianty bez svetla (na môj Glock) boli dostupné pre praváka aj ľaváka.
matyashisko
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Registered for: 1 year 6 months

Príspevok od používateľa matyashisko »

Bez svetla, praveze na moj model je iba prave. Pisal som este raz, ci neobmakcim :) :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"