GP - mk23

rusty95
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 1 year

Príspevok od používateľa rusty95 »

fotograf trochu od temy otazka ked teraz sledujem tie videa z ukrajiny.

Da sa jednoducho (na bojisku) delaborovat delostrelecky naboj tak ze z neho vyberiem strelu a tu pouzijem ako narazovy granat ?
Tj ze hodim strelu hromtom niekde alebo ako minu ze niekto skoci ta hrot strely ?
aoaia
prispievateľ
Príspevky: 202
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa aoaia »

Si mal otvoriť tému povedzme nástražné blboviny alebo niečo podobné...
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 802
Registered for: 9 years 4 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Nepleťme to tu. :arrow:
aoaia
prispievateľ
Príspevky: 202
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa aoaia »

Tak som sa konečne dostal na čumajdu do predajne gp. Bohužial som bol v miernom časovom tlaku, vedel by som tam stravit cely deň...
Skukol som ten novy uzamykaci sposob u mk23 a musim konštatovat že to posobi spolahlivo a bitelne.
Krasna zbraň ktora mi skvele sedi v ruke.
Povodne som tam šiel s tym že presvedčim borca aby ju rozobral do srobika ( tak som bol zvedavy), ale nakoniec sa nekonalo. Na take navstevy sa proste nechodi s manželkou. :)
matejsedo
občasný prispievateľ
Príspevky: 38
Registered for: 1 year 1 month

Príspevok od používateľa matejsedo »

Počuli ste niekto že by GP skrachovalo alebo ukoncilo vyrobu?
Vravel mi to kamarát, že zrušili zmluvy pre jedneho subdodavatela. Dneska som kukan na e-shop a už sa neda pozrieť ponuka zbrani. Chcel som od nich Q1, ale teraz neviem či je to dobrý nápad ak naozaj končia.
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Asi meli vypadek na siti. Ja se ted normalne na jejich strankach divam na nabidku zbrani.
steniels
prispievateľ
Príspevky: 334
Registered for: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa steniels »

matejsedo napísal: 15 Dec 2023, 18:42 Počuli ste niekto že by GP skrachovalo alebo ukoncilo vyrobu?
Vravel mi to kamarát, že zrušili zmluvy pre jedneho subdodavatela. Dneska som kukan na e-shop a už sa neda pozrieť ponuka zbrani. Chcel som od nich Q1, ale teraz neviem či je to dobrý nápad ak naozaj končia.
kamarát kecá, makajú že nemajú čas ani na pivo prísť posedieť :D :D :D je bežná vec že firma mení subdodávateľov, teraz neskončia keď sú v tendri na prezbrojenie OSSR
akurát si išiel na ich stránku keď mali výpadok pod dna a predajňa bola zavretá tomu sa povie blbá náhoda
vincop@gmail.com
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 2 months

Príspevok od používateľa vincop@gmail.com »

fotograf napísal: 09 Jún 2023, 22:20
rusty95 napísal: 08 Jún 2023, 22:14 Tu to mas v plnej parade :)
Sa mi to len zdá? Alebo je hlaveň na konci naozaj hrubšia...?
Áno. Je hrubšia. Šublera ukazuje takmer milimeter.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"