Vyber vzduchovky, prosim o radu

vigorous_swanson

Vyber vzduchovky, prosim o radu

Príspevok od používateľa vigorous_swanson »

Dobry den.

V prvom rade vas vsetkych zdravim a oznamujem ze niesom az taky velky znalec a odbornik na zbrane ako vy (sklanam pred vami poklonu) , preto vas prosim o radu a pomoc.

chcel by som nejake navrhy vzduchoviek , ktore by splnali tieto parametre :
- cena 2000 - 3000 Sk
- funkcna, dobra zivotnost, spolahliva
- lamacia ( ziadne bombicky CO )
- daleky dostrel
- slusna optika
- a dobra presnost

Zatial niesom ani len novacik, ale chcel by som sa tomuto konicku trocha priucit a zastrielat si na strelnici u nas v meste. Viem ze by tento hoby strasne bavilo, pretoze len slintam ked tu pisete o zazitkoch zo strielanim a podobne :)

Takze ak mate nejake napady a poznate vzduchovky ktore by splnali tie parametre, tak mi prosim poslite sem link.
Alebo ak chce niekto predat vzduchovku napiste mi PM...

Dalej vas prosim, nepoznate nejaku dobru (najlepsie slovensku ) stranku o udrzbe, cisteni, skladani vzduchoviek ? A este by som sa chcel opytat, aky najvacsi dostrel maju vzduchovky ?

--- Oplati sa mi kupit tuto vzduchovku http://www.inzercia.sk/inzerat-AHA9940-vzduchovka/ za 70 eur ?
friendly_hypatia

Príspevok od používateľa friendly_hypatia »

nazdar
na ten inzerat sa vys..r
myslim ze na tvoje učely by pokojne stacila Hammerli hunter force 750 cena je 103€ a mas k tomu este aj puškohlad!!!Najdeš ju na www.colosus.sk
A ktej tvojej otazke dostrel ma aj 150m ale miereny za dobrych podmienok(nefuka vietor...)40-45m na cca5x5cm zase to zaleži od typu vzduch.najpresnejšie su pcpčka,co2...ale to je ina cenova kategoria
vigorous_swanson

Príspevok od používateľa vigorous_swanson »

Ten z toho inzeratu ( vid vizsie ) mi nenapisal presny nazov tej vzduchovky, ale ma 4,5 , optika , a dostrel 343m ... Je to mozne aby mala vzduchovka taka dostrel ?

chce mi ju predat za 70 Eur, vratane postovneho...

Djlukas dakujem za odpoved : )
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Aj s airsoftovou zbranou dostrelim 100m, ale to sa podoba skor na minometnu palbu viac nez na mierene strielanie z pusky.
friendly_hypatia

Príspevok od používateľa friendly_hypatia »

dostel ak myslis ze kam az diabolka doleti ta k to neviem ale podla mna je 300m prehnana hodnota, takto zo vzduchovkou je na viac ako 50m strielat zbitočné....na 100m sa už strila z maloražkou....
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

o ako si sa uz dozvedel tak kategorie splnuje ta Hammerli 750..ja mam 900 a opracovanie je pekne len ta moja ma taha k zemi no a ten inzerat lutujem toho chudaka co si tu pusku kupil lebo ju zrejme chce zufalo predat...ako sa na nu pozeram tak coraz viac mi to pripomina cinsku vzduchovku LIDER a do toho ist je priam hriech...to neni vzduchovka ale jeden velky kus PLECHU v nejakom semitnom dreve vitatom v zahrade....takze ja sa vzduchovkam LIDER (vsetkym) vyhybam oblukom a to kua velkym...no a este okrem tej Hammerli by si mohol mat z www.colosus.cz napriklad tento obchod slaviu 630 ale bez optiky a dostrel..no takych 30 m by sa dalo ale dobra vzdialenost je 20-15... alebo kupit nejaku CZ cez inzerat (ale len CZ) napriklad do tych 100 euro by ti mohla vyjst aj inzeratova CZ 634 a tam by si sa o kvalitu dielov nemusel bat a vydrzi ti dost rokov a niektori ludia nevedia co predavaju lebo CZ 631 funkcnu a v dobrom stave daval jeden minule za 40 euro co si myslim ak je funkcna je mizerna suma.......a tie dostrely...na tych 300 m zabudnite to sa da s malorazkou aj to uz na 300m bude mat ten naboj energiu tak 13J mozno este mensiu....vzduchovka by som povedal do 100 metrov....ale to je skor ze diabolku este aj vietor potlaci zozadu :lol: :D
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

Zo shopu kupis za 100€cka dobru vzduchofku ale cez inzerat si kupis super vzduchofku. Vies to mas tak kamarat si kupil za 170€ H125 so zarukou a so slusnou optikou. Pritom H125 je na viac ako na strielanie tym som chcel naznacit ze ked si kupis vzduchofku cez inzerat v dobrom stave sa ti to viacej oplati predsa chces ju na strielanie do terca...A s tou vzduchofkou co si sa pital tak na tej stranke mas aj ine inzeraty pozri toto: http://www.inzercia.sk/inzerat-AJC5905- ... lavia-630/
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Na Inzercia.sk je kopec inzeratov na S631 od 40 do 60€... za 1500 - + sk je to nieco uzasne, ved nova stoji 4 tisic.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"