Gamo Shadow 1000 cal 4,5

eager_raman

Gamo Shadow 1000 cal 4,5

Príspevok od používateľa eager_raman »

Zdravíčko,
asi týždeň do zadu som kúpil Gamo Shadow 1000. Na nete o nej moc písané nieje. Celkom pekná vzduchovka trošku viac plastová ale ľahká. Má písanú úsťovku 305m/s, ale toľko mi nedosahuje. Do obchodu kde som ju kupoval som písal, ako môžem zlepšiť jej výkon, no jediné čo mi bolo povedané že je tam navŕtaný
piest. Keď som sa spýtal či treba vymeniť aj pružinu, tak mi nevedeli povedať. Neviete mi poradiť či treba vymeniť aj tú pružinu a poprípade kde na slovensku by som ju zohnal? Veľmi ďakujem aj za skúsenosti ktoré s touto vzduchovkou máte, či už pozitívne alebo negatívne.
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

No pokiaľ som ja počul tak na zníženie výkonu vzduchovky naschval vŕtaju dieru do piestu, malú dierku. Aby tade unikal vzduch a tak dosahovala len 15 joule. Neviem, skús ju rozobrať a pozreť sa kde je ta dierka. A ak je spredu na pieste tak ju nejako zavar alebo nejako to sprav aby tade pri výstrele neunikal vzduch. Skús sa pozrieť ako tam vyyzerá tien piest a napíš potom.
eager_raman

Príspevok od používateľa eager_raman »

Dik už som vybral piest ale nikde som žiadnu dierku nenašiel :(
eager_raman

Príspevok od používateľa eager_raman »

Jediná možnosť je u mňa asi vo výmene struny. Neviete mi prosím niekto odporučiť kde by som sa po nej mohol zháňať?
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Chlape odkiaľ si? Tu u nás v Žiline je jedno super poľovníctvo a tam mi takmer vždy zohnal aj nezohnateľné. Či išlo o pružini alebo tesnenie. Ty si odkiaľ???
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

Kde si kupovla vzduchovku?
eager_raman

Príspevok od používateľa eager_raman »

Ja som Z P.B. Tu gamovku mám z www.colosus.sk
Písal som im tam ale oni mi ani nevedia povedať aká by tam mala byť pružina aby som dosiahol plný výkon. Môžu mi poslať len tú istú ktorú tam mám teraz. Daj mi prosím ťa názov toho poľovníctva v ZA. Skúsil by som sa tam popýtať. Vzduchovku mám teraz rozobratú a skúšal som len tak pomocou samotnej struny tlačiť piest do toho valca a na predu som prstom zapchal tú dieru kade ide vzduch do hlavne, tak mi okolo tesnenie prepúšťalo vzduch. Zo vzduchovky mám vystrelených asi 50 diaboliek, tak neviem čo si mám o tom tesnení myslieť.
Ešte raz diky za rady
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Poľovnícke potreby
Ing. Miloš Stašík - AMS
Komenského 7, 010 01 Žilina
Po-Pia: 8.30-13.00, 14.00-17.00 hod

041/724 57 98
0905 324 687
0911 324 687
0949 521 949
polovnicke@centrum.sk


To som ti odpisal vizitku čo som si odtiaľ zobral tak dúfam že ti pomože :D
eager_raman

Príspevok od používateľa eager_raman »

Diky zajtra si tam skúsim zavolať :D
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Rád pomožem ak sa bude dať aj nabudúce :wink:
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

Pytal som sa preto lebo som s myslel ze su ju kupoval cez internet. Opytaj sa ze ci by sa nedala zohnat pruzina ci co to zhanas...
eager_raman

Príspevok od používateľa eager_raman »

Oni v obchode my nevedeli povedať ani či sa dá vôbec nejaká iná pružina zohnať než ktorú tam mám keď som tú vzduchovku kúpil.
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

mozno ti pomoze toto http://www.vyrobapruzin.sk/ na gunshope pisali ze si dali vyrobit pruzinu na hatsan 125 tak aby kinetika mala viec ako 15J
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

a este ze pruziny ktore nie su upravovane sa daju zohnat aj na slovensku napr. http://www.aukro.sk/item834412510-pruzi ... n-125.html hladal som to asi hodinku ale nasiel :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"