ZP - A - SPIŠSKA NOVA VES

inspiring_matsumoto

Príspevok od používateľa inspiring_matsumoto »

no policajt čo ma vybavoval so žiadostou bol milý , povedal na rovinu že nie je žiadný dôvod aby som nemohla mať A skupinu , ale upozornil ma že ak skušku na to A čko nespravím tak mi berú aj D skupinu a aby som na to pre každý prípad bola pripravená.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Aha tak v tom pripade si musela natrafit na dobreho policajta mala si kopiu ŽL??? no to je pochopitelne ze beru lebo na kazdu skupinu sa ucis vlastne to iste a cely zakon o zbraniach takze ak by si nespravila A tak zaroven neobhajis ani drzanie D a beru ho.... no ale skusky sa zdaju byt lahke co sa na ne teraz ucim.
inspiring_matsumoto

Príspevok od používateľa inspiring_matsumoto »

no tie skušky nie su rovnaké. ja som získala skupinu D na výške vo Zvolene a zakladom tam bolo aby si vedel zákon o polovníctve skúšal ma to starý dedo - profesor a bolo. následne som šla na policiu kde som oznamila že som absolventom lesnickej fakulty a bolo to :) . žiadne dalšie problemy.stačilo im to že s daného predmetu - polovníctvo som mala skúšku
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Ano z predmetu polovnictvo sa ti zapocitala skuska aj tak je to ved napr. moj sused to ma rovnako spravene skoncil vysku pred 10 rokmi.. avsak teraz to budes mat ine poda si ta komisia ktora asi nebude ako ten dedo :twisted: :twisted: :lol: tak preto sa pytas hned v prevej otazky ako prebieha skuska. uz chapem... vela stastia pri skuske prajem.
inspiring_matsumoto

Príspevok od používateľa inspiring_matsumoto »

presne tak , ale keď už som zvládla výšku tak by som mala zvládnuť aj tu skúšku :wink: aspoň si to myslím
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Jasne ze ju zvladnes ved to nieje nic tazke ked sa svedomite ucis aspon 2 dni pred skuskou. :wink:
friendly_davinci

Príspevok od používateľa friendly_davinci »

kuro159 napísal:...uz by konecne mohli zrusit tie nezmyselne skupiny...koho to ma bavit sa neustale doprosovat...
mohli... :roll:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Nechápem, ako ti chcú vziať aj "D" v prípade neúspechu. To už čo je zas?!
:evil:
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

To mas ako s vodicakom,mas B-cko a rozsirujes na C.Nespravis,smola :?
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

no to teda nemas, zakon o ziadnej takej moznosti nehovori, ani vykonavaci predpis
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Je to uz par rockov co som robil vodicak,ale sam majitel autoskoly na tuto moznst upozornoval ziadatelov o C-cko.Nieco na tom bude,ved ked policajt na zaklade testu zisti ze to neovladas... Preco by si mal jazdit..? Bohuzial,je to tak :? To mas nieco ako preskusanie napriklad na preukaz odbornej sposobilosti po 10-tich rokoch,neurobis,dovidenia praca v SBS.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"