Kto vlastne rozhoduje o pridelení A-čka?

Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa C08R4 »

U nas o ZP rozhoduje veduci oddelenia dokladov na OR PZ Bratislava - okolie, aspon tak som postrehol.
Používateľov profilový obrázok
-Tommasino-
prispievateľ
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa -Tommasino- »

733thunder napísal:Takze som bol opat na policii,hlavne preto ze som minule zabudol kolky na skusky :lol: Avsak dnes aj s otcom.akak nahodicka,prave mala sluzbu jeho velmi dobra znama :) Tak som sa jej hned spytal kto posudzuje ziadosti,naco mi povedala ze kazdy z nich kto vezme ziadost do ruky :lol: Tak sme este chvilu pokecali,poziadal som o patricne chcene a potrebne skupiny :lol: Ochadzal som s prianim peknych a pokojnych sviatkov a s informaciou ze ked bude jasny termin skusok zavolaju mi :D Som zvedavy co sa mi objavi na ZP po uspesnom absolvovani skusky :D
Zdravím ..
Som tu nový a hladám každú informáciu ohladom ZP sk.A...
Tak by som sa chcel opýtať či sa podarilo A-čko :?:
:P
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Este som nebol na skuskach,to viesboli sviatky :?
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Chcem sa podakovat tomuto foru a jeho clenom za prispevky,rady,skusenosti,nakolko som od dnesneho dna drzitelom ZP skupiny A,C. :D
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

Gratulujem :!:
friendly_pike

Príspevok od používateľa friendly_pike »

moje skusenosti zo ziskania Acka:
dlho som chcel ZP, ale nejako som sa k tomu nedostal, az teraz minuleho roku ma zrazu napadlo, ze ved co, sa pokus nic nedam (teda skoro nic). Kaslal som na znamosti, reku skusim oficialne Acko. Urcite mi ulahcilo situaciu, ze som podnikatel. Prisiel som, podal ziadost a 12.1.2010 som bol pozvany na skusku. No co vam poviem, ucil som sa jak blazen z cervenej knizky, vedel som otazky snad naspamat.
Den D, skuska bola tazka pohoda, az som lutoval, ze som sa tolko drvil, ale ono tie poznatky sa v reali zidu. Prakticku skusku po mne uz ani nechceli, cela skuska pred komisiou trvala asi 5 minut bez otazok az na jednu od prokuratorky. No a druhy den som bol cerstvy drzitel ZP "A" a v priebehu par dni aj majitel Walther P22 Nickel a Walther P99 AS:)
Ono asi zavisi dost od pristupu kazdeho oddelenia PZ, ale musi uznat, ze BA IV je pristup nenormalne dobry. Tak si predstavujem sluzby Policie.
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Lord_Summoner_sk napísal:Gratulujem :!:
Dakujem. :wink: Zabudol som este na F :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"