Obranny sprej NATO super paralizant

inspiring_rosalind

Príspevok od používateľa inspiring_rosalind »

"2 spreje a jeden pouzit na trening" :D
trening...cool...v zivote by ma to nenapadlo, ale berem :)
Martin1994
občasný prispievateľ
Príspevky: 64
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Martin1994 »

Martin J napísal:Myslím že mapa je na ich stránke. A bohu žial Ťa sklamem. Vazovova nie je v Petržalke ale v širšom centre Bratislavy... Medzi Račianskym mýtm a Americkým námestím). Pre lepšiu orientáciu - je to kúsok od novej budovy NBS - tá je ako orientačný bod neprehliadnuteľná :shock: :shock:
Okej to som sa pomylil.Ale tam na Vazovej je naozaj obchod s takymi vecami???
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

kua toto bude epicka tema o tom kde je municak! kuul
som pocul ze na tom internete su aj take veci, ze kde sa to nachadza.
neviete, kde by som ten internet kupil?
Martin1994
občasný prispievateľ
Príspevky: 64
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Martin1994 »

yarco napísal:Kupoval som ich v Municaku, cenu si nepamatam.
Ale hore dal Matuliq linku priamo na Municak.
Rad by som vedel či v muničaku predavaju až od 18 alebo stači ukazať občiansky.Ved kaser je len obranny prostriedok a neda sa s nim važne ubližit
friendly_rubin

Príspevok od používateľa friendly_rubin »

luke napísal:kua toto bude epicka tema o tom kde je municak! kuul
som pocul ze na tom internete su aj take veci, ze kde sa to nachadza.
neviete, kde by som ten internet kupil?
No, ja som si ho kúpil od Orange :lol:
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

Ahojte.Som tu nový a už dávnejšie listujem toto fórum, presnejšie rubriky o sprejoch a ak vám môžem odporúčiť kaser tak jedine pepper.Za žiadnu cenu si nekupujte CS-spray.Mám to vyskúšané.Jeho účinok je nedostačujúci(hodím sem aj niaké videá ako sme to testovali).Pepper je tá pravá voľba :evil: .Je neporovnatelne silnejší a najlepšie je kupovať fog.Naozaj to mám vyskúšane a mnohí z vás odporúčajú jet alebo foam,ale fog je najspolahlivejší.Verte mi.Síce v priestoroch treba mať zároveň aj rýchle nohy :oops: .Ten plyn s toho výde takou silou že ho len tak nieký vietor nezloží.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

OK. Popis blizsie svoje skusensti a bolo by dobre podporit ich aj nejakym argumentom.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Walter: Jet ma vacsi dostrek aj 5m, ja taky mam. Fog ma tu vyhodu, ze nemusis az tak mierit. Kazdopadne oba su dost ucinne, ak sa jedna o Oleoresin Capsicum (OC sprej)
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

viete,robili sme trosku pokusi s jetom a fogom a v praxi sa nam lepsie ukazal fog samozrejme(OC) pretoze ak nebodaj este pred niekym utekas a klepe ta ak rezen mas naozaj problem trafit .s fogom je to tiez na dlhe rozpravanie , ako uz niekto pisal na kazdy nastroj je treba vedet hrat a poznat jeho vyhody a nedostatky.u fogu je to vietor.nesmiete sa toho pri obrane za ziadnu cenu nadychnut .vietor musi hrat s tebou.ak to niekto skusal asi vie preco to netreba dychat :cry: myslim ze fog ma vyhodu hlavne v jemnom aerosolovom rozpraseni a v mohutnom oblaku, ktory dokonale pokryje ksicht a oci utocnika lepsie reaguju na miniaturne kvapocky ako na prud (jet)ucinok je takmer okamzity,este sme nezistili ci tam adrenalin zohrava niaku rolu , ale dostat peprom je ako zla nocna mora :twisted: ja nikomu nehovorim nech kupuje JET ale fog je iba moj osobny nazor na vec.okrem ineho fog mozte smelo pouzit aj na psy ,pricom ked capsaicin vdychne pes amen tma veterinar, problemi atd...
kazdopadne pepper spray je ta spravna obrana ci uz v jet alebo fog prevedeni :!:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 09:12, upravené celkom 1 krát.
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

ko jet
ten som nosil 2 roky potom som presiel na fog
kupil si ho v poho cene
je to najsilnejsi sprej co sa tika europy 11%OC
myslim ze pohodka, len by som ti odporucal kupit aspon dva lebo zakladom je poznat ako sprej"nesie" ja som vystriekal 2take kym som presne trafil s tenkym prudom.trening robi majstra .aspon ja to taq hovorim :D
jak chces o nom viac tak
www.ballistol.de
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Naco taku velku flasu nosit?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 09:12, upravené celkom 1 krát.
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

neni az taky velky. v pohode sa ti vojde do vrecka aj ked je trochu vecsi ale hovori sa ze radsej viac ako menej :wink:
blissful_thompson

Príspevok od používateľa blissful_thompson »

Ja ti ho teda neodporucam, pouzila som ho proti opilcovi a on nic... on to vobec nevnimal a ani mne sa nezdalo ze by bol extra skodlivy....Tak som sa isla opytat do Army shopu a tam mi odporucali Pfeffer KO Jet, dosah 4-6 metrov, udajne je najucinnejsi, NATO si podla mna nekupuj...Okrem toho tento Peffer je tekuty takze ty sa dusit nezacnes pri pouziti...
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"