K100-Ktoru modifikaciu a seriu vybrat?

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

sano2 napísal:...ja nemám podopretú celú nábojovú komoru...
sak si to vypolstruj, donesiem ti nejake odrezky na podopretie :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Boris-ano uz uz 8 mesiacov mam shadowa :shock: nejako dlho že :lol: nebojte zas niečim prekvapkam :lol: ti naboje som mal v shadowe nerobilo to ziaden problem,ked som mal K-100 tak kamarat ich prebijal tiez do Madarošov nabojnic a vsetko o.k :wink:
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Caute,
som tu novy a som cerstvy majitel MK7.
Predtym som nikdy nestrielal. Vcera som skusal a zabehaval. Nenormalny problem mi robili Aresy 125 grs (cervene). Nesli do hlavne, sekalo sa to. Potom som dal Geco, to bolo v pohode a nakoniec Aresy modre (neviem gramaz, ale boli tazsie ako cervene) Tie v podstate isli. Bol tam aj kolega (skuseny strelec) s uplne novou MK6. Tomu to strielalo vsetko. Chalani, co mi pomahali, tvrdili (mali pravdu), ze na sekanie a zle nabijanie moze aj menej pevny a isty uchop zbrane. Musim sa este vela ucit.
Skusal som aj Glocka 17. Ten zozral vsetko. ALE! Dlhy chod spuste a jej velky odpor, zla ergonomia a .... nabojnice hadzal rovno na nas.
K100 sedi v ruke ako uliata, nekope, netlaci. Presnost je u obidvoch asi rovnaka. Aspon pre nas dvoch amaterov s novymi hrackami :roll: . :lol: .
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

El Pistolero napísal: Skusal som aj Glocka 17. Ten zozral vsetko. ALE! Dlhy chod spuste a jej velky odpor, zla ergonomia a .... nabojnice hadzal rovno na nas.
Teraz ti odpoviem ako Glock-kar v style K100-kara:

Nabojnice vyhadzuje Glock do tvare priamo preto, aby si ich mohol lavou rukou hned chytat a ukladat do sacku na dalsie prebitie. Zaroven sa tym aj setri zivotne prostredie. Proste jasna dokonalost len ju teraz este nechapes, lebo si novy. A ked to nepochopis ani ked ti to napise sam Gaston Glock tak si uplne lavy a mal by si vratit ZP. Ved to tu vsetci na fore vedia, ze to tak ma byt.

Aj ja, aj ja mam osobne Vas Glock pan Gaston :-)

Pre IQ- treba si vymenit v texte fir.znacky.
Dufam, ze to vsetci zoberiete ako humor vratane "El Pistolero" :-)
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Tak to si BIG frajer, ked chytas hilzne za letu ako nas pes muchy :lol:
Neboj, mali sme tam plachticku a ziadne po nas nezostali. Neni sme prasata :roll:

Su mi ukradnute hadky medzi Glockarmi a K100vkarmi. Kazda zbran ma svoje +++ aj ---. Zvolil som si, nelutujem a musim sa na nejaku dobu zmierit s tym co mam.
Az vcera som zistil, ze najdolezitejsia suciastka (aj co sa tyka spolahlivosti) je STRELEC.

Neboj, som drsnak a cierny humor znesiem. 8)
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Som rad ze si to zobral s humorom, tak vitaj medzi nami :-)
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Vitam, vitam :D
Ale ako som vcera zistil, toto hoby ide kurevsky do penazi :?
Vstupne naklady ani nie, ale ta prevadzka. Teda ak nelezi Kacenka v trezore, ale kvaka na strelnici. :roll:
inspiring_turing

Príspevok od používateľa inspiring_turing »

To El Pistolero: - každá sranda niečo stojí - rovnako ako autá, holé baby ...
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Ale hole baby si vyrabam svojpomocne. :lol: Staci len prisun tych oblecenych a trocha sikovnosti. :shock: :)
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 19 years

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

tak poslednych 5-6 prispevkov je skutocne k teme ....
:wink:
inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Nazdar bandaleros sniperos, takže ja som tu regnuty ododnes a v Utorok 18.05.2010 si idem pre K100 Mk7. Velmi sa na nu tešim , takže ked si ju omaknem a otestujem rad prispejem svojimi poznatkami a skusenosťami. Hehe
Zatiaľ všetkým prajem veľa streleckej zábavy a plné peňaženky na včeličky. :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

tak dúfam, že sa potom zaregistruješ aj na webe Grand Power a pleskneš tam aj fotečku
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"