dlha samonabijacia po novelizacii

friendly_chebyshev

dlha samonabijacia po novelizacii

Príspevok od používateľa friendly_chebyshev »

Dobry den, rad by som sa spytal na par veci.
Prvou z nich je aku dlhu samonabijaciu gulovu zbran kupit do 31.12 ktoru potom uz nebude mozne kupit (pocitam s katastrofickou moznostou)
VZ 58
AR15
inu?

Zaujimaju ma vase odporucania, skusenosti a vedomosti.
Rozpocet je obmedzeny pocitam s ciastkou zhruba do 700 eur.
Viem ze vz 58, v tejto cenovej relacii nieje problem zohnat, ale co AR15 pripadne inu, ktora unikla mojej pozornosti?
Ide mi ciste o hobby a obcasnu strelbu, v buducnosti mozno aj sutazne.
Nebyt tej nestastnej novelizacie tak by som kupu odlozil na neskor, ale takto ma suri cas.

Druha otazka uzko suvisi s prvou, kedze prve si musim rozsirit zbrojak o Ecko tak sa musim stat clenom nejakeho sportoveho streleckeho klubu. Nejake typy v Ba? Mometalne mi ide cisto o cenu, kedze to potrebujem len kvoli zbrojaku, neskor sa rozhodnem uz podla kvality.
Tiez by ma zaujimalo ci musim zaplatit plne clenske kedze do konca kalendarneho roka zostava naozja malo ( za predpokladu ze clenske sa plati na kalendarny rok)

Dakujem za odpovede
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

58 (250eur) a k tomu naboje z Waffen.sk a mas o zabavu na dlhsiu dobu postarane. Je to bezkonkurencny pomer cena/kvalita a ze sa taketo nieco u nas predava za takuto smiesnu cenu, nam okrem afganistanu, iraku a pakistanu mozu zavidiet na celom svete.

Zoznam klubov :http://www.shooting.sk/?id_menu=1589
inspiring_murdock

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

nazdar zober 58 cku ja som zobral ulozenku za 170 euro za tu cenu neni o com:) dobra zbran
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

ber 58mu ,bo dobre 4 roky nebudu :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"