9mm PAK Fiochi

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Registered for: 15 years 10 months

9mm PAK Fiochi

Príspevok od používateľa romanon »

Neviete niekto o nejakom CZ/SK internetovom obchode kde predavaju tieto nabojky? Obrazok -> http://www.vinzersports.com/webstore/im ... 00x500.jpg
Vraj by mali byt este kvalitnejsie a silnejsie ako umarexy ale nikde som nic nenasiel.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Nuž pokiaľ viem, tak po poslednej realizovanej novele a dátume 28. júla 2010 už nemáš možnosť nakupovať zbrane a strelivo uzatvorením zmluvy na diaľku - teda z e-shopu - bez ohľadu na to, či je na Slovensku (ten ani nesmie predávať) alebo v cudzine :evil:
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa romanon »

hm, divne, colosus.sk aj ine e-shopy normalne predavaju plynovky a prislusenstvo aj cez net ako aj doteraz..
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

colosus je český obchod - on predávať smie, iba Ty na Slovensku nesmieš kupovať!
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa romanon »

tak toto pisu na slovenskom portali AFG

Kód: Vybrať všetko

Z uvedených dôvodov spoločnosť AFG SECURITY - CORPORATION,  s.r.o. neposkytuje na diaľku predaj zbraní a streliva a príslušenstva ktoré podliehajú zákonu č. 190/2003 Z. z. o zbraniach a strelive. 
Tieto produkty si môže zákazník objednať cez internetový obchod www.afg.sk za podmienok, stanovených Právnym poriadkom Českej republiky (zákon č. 119/2002 Sb. o zbraniach a strelive).
Ten posledny odstavec ma teda zaujal ako to chapat?
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa agger »

Presne ako pise Igrlik, im cesky zakon umoznuje predavat, ale tebe to slovensky ZAKAZUJE KUPOVAT! Padnute na hlavu, ale co narobis... Jedine ist do ciech si to kupit.
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Childe89 »

je to sranda inac, z ceskych obchodov nechcu nic, ziadne overenie veku, cislo obcianskeho ani nic podobne :D z colosusu som si akurat pred par dnami kupil plynovku. Treba to vyuzit, kym sa da :wink: a inac ma napada, ked si u nas niekto kupi v obchode plynovku "podla zakona" dostane nejake potvrdenie, alebo nieco co treba nosit u seba?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Podľa zákona musíš nosiť pri sebe preukaz totožnosti (teda ak nosíš plynovku). :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"