MP9 Reklamovat ci nie ?

Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 13 years 1 month

MP9 Reklamovat ci nie ?

Príspevok od používateľa necrono »

Cavte po vystrielani dalsej 100vky nabojov (dokopy som ich vystrielal asi 650 nabojov ) som isiel cistit zbran a zbadal som trhlinu :cry: ..tak sa chcem spitat na vas nazor ci reklamovat ci nie. moze to mat nejaky vpliv na zbran ??

Obrázok

Obrázok

Obrázok
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Hmm, no ja by som to asi reklamoval, lebo postupom času sa ti to zrejme bude zväčšovať.. pokiaľ teda obidvaja hovoríme o tej diere
Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa necrono »

hej myslel som tym tu dieru :?
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Hmm to ono to tak vyzobala hlaveň? Lebo pokiaľ hey, tak pri ďalšej streľbe sa to asi bude zväčšovať a potom raz možno nakoniec zlomí..
Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa necrono »

neviem co to mohlo tak poskodit... keby to spravila hlaven tak by aj na hlavni bolo daco vidiet minimalne skrabance takze si myslim ze hlaven to nebola ale vylucit to nemozem ...
Používateľov profilový obrázok
Phill22
občasný prispievateľ
Príspevky: 53
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa Phill22 »

Prebehol som to na amerických fórach a nie si sám s takýmto problémom. Rozoberajú to napríklad tu:

http://mp-pistol.com/boards/index.php?showtopic=9928

Údajne je to spôsobené technológiou výroby injekčným tvárnením kovov (MIM). Hlaveň to vylomila práve v mieste kade sa kov vstrekuje do formy, pretože nebolo dobre začistené. Už by sa to nemalo zhoršovať.
Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa necrono »

Phill22 : vdaka aj ja som to hladal na tom fore ale nenasiel som to :oops:
kazdopadne zajtra idem na strelnicu nieco vystielam a pokial sa to zhorsi tak to beriem na reklamaciu .. :)
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

necrono a s uplnym zamknutim hlavne do zaveru nemas problemy ?

Toto je jedine miesto kde sa hlaven dviha a opiera o ram aby sa zamkla do zaveru pred dalsim vystrelom. T.j. extremne odretie tohoto miesta moze sposobit ze sa hlaven nedostatocne podvihne a udernik narazi mimo zapalku, alebo v horsom pripade hlaven povysunie po uspesnom vystrele dopredu lebo nebude dobre zamknuta v zavere, poznam uz jednu taku konstrukciu :wink: .
Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa necrono »

z uplnym zamknutim hlavne zatial problem nemam dnes som bol na strelnici vybuchal som 50 vceliciek (S&B 8g 124grs) a zatial ziadna zmena vsetko vyzera tak ako pred strielanim .. kontroloval som vystrelene nabojnice a udernik udrie vzdy na to iste miesto takze by to malo byt v poriadku :)
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Takto vyzerá môj po 2500 výstreloch (plus nejaké drobné). Neviem kedy sa tam tá dierka objavila, doteraz som si to nevšimol. Zbraň šlape bez problémov. Vplyv na uzamknutie hlavne to nemá, ak chápam správne, tak sa hlaveň oprie o celú tú plošinku.

Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"