Kupa prvej zbrane zn. GP - rada

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Pridal by som do toho výberu aj G19.
- je trocha iná do ruky než G17-ka (jednému sadne do ruky viac prvá, inému tá druhá)
- ak by si časom zvažoval zmenu spôsobu nosenia, nemusíš hneď zháňať novú zbraň, môžeš skúšať aj s 19-kou. Obvykle ju nemajú problém skryť na opasku ani ľudia menších postáv (netuším, akú postavu máš ty).
- rozdiel v kapacite a komforte streľby by som označil za "takmer zanedbateľný"


A tiež K100-ku, dôvod už spomenul Zlomizub.
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa regnak »

strieľal som z G17 aj z G19 a môj amatérsky pocit bol, že G19 "kope" o hodne viac ako G17, myslel som že je to spôsobené kratším záverom...
Postava :lol: mám 190cm a 86kg, pištoľ zatiaľ neplánujem nosiť každonenne a ak tak v taške (ale nevylučujem to do budúcna, že sa zblížime viac) ale plánujem strelnicu tak do 500 rán mesačne...
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa vanto »

Daj si dnu DPM, bude to kopat o hodne menej :)
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3701
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Odomna mas 'trosku' dlhsiu PM a moj pohlad na vyhody a nevyhody GP vs Glock. Ta ponuka na konci plati :) Pekne citanie.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa hornet »

To je super si to písať do PM, nám ostatným, ktorých by to tiež zaujímalo to dosť pomôže :D
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

hornet
v podpise mas zbran,ktorej vyhody zistis casom ,takze Mesi-ho PM ti bude na nic :D
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa hornet »

Ale o GP nezistím nič, fakt ma zaujíma porovnanie a výhody jednej a druhej. Ale asi nemám nárok vedieť nič naviac :shock:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Bud rad ze "vyhody" Gp ostanu len takou Wf latinou pre Teba. Ale servis maju fakt premakany.
Ved napis Mesimu libesbrief urcite Ti posle aj par pusiniek, ked je taky tajnostkar:)
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3701
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Chlapci, nic v zlom, ale nemate paru, co som do PM pisal. Ak vam prekaza, ze niekto moze mat aj pozitivne skusenosti s GP a ziadne skusenosti so servisom, tak proste na to nereagujte, nema to ziadnu pridanu hodnotu.

To ze mne nevyhovuje Glock v niektorych crtach to tiez neznamena, ze to je zla zbran a vy by ste sa mohli tiez povzniest nad svoje veci proti GP. Koniec koncov, toto je vlakno o kupe znacky GP, Glock mozeme rozoberat v inom vlakne, vsak tu aj take mame ;)

Abakan, sorry, tieto hry s tebou nehram a na detinske narazky nemienim reagovat. Nie som maly chlapec.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Mesi
ja som tych "pridanych hodnot" na K100 videl a zazil dost
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa Hektor »

Vratim sa trosku do temy.
Mal som moznost strielat v jeden den aj s G19 aj K100 a ako zaciatocnik, ktorym este dlho budem, hovorim, ze s Glockom sa clovek musi najprv naucit strielat a potom mu to pojde, ale K100 som chytil a nastrielal som to co sa mi s inou zbranou nepodarilo. Na 10 ran som dal dole 9 poprov. Len pripomeniem, ze ani jednu z tychto zbrani som dovtedy neskusal.
Glocka som strhaval, ale Kacenka mi proste sadla.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa vanto »

Ano K100 je vhodnejsia pre zaciatocnika, tiez mam rovnaku skusenost.
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Je tam daleko lepsia spust.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa matus69 »

a nie je lepsie ucit sa na horsom a potom ist do lepsieho?
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3701
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Z principu ked je nieco lepsie, tak preco by som mal nazaciatok pouzivat nieco horsie? Co by to bolo za logiku?

Ale tu nesuhlasim s vyrokom el_fuego333, ze Glockacka spust je horsia. Je ina, ma svoje plusy a minusy.

Aby sme sa opat vratili do temy, tak prvu zbran by som odporucoval od zn. Grand Power kupit fullsize, konkretne modifikaciu Dynamic s ladenou spustou, zvacsanym vypustacom a svetlovodnou muchou. Clovek sa aj tak najprv musi naucit strielat, osobne som sa stretol s ludmi (aj na stretnuti webfora), ktori mali subkompakty roznych znaciek a ako prva zbran to ozaj nie je najlepsie riesenie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"