Utok neonacistov odrazili legalne drzanou pistolou

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luke »

spherixis napísal:"...policia predsa nackov chrani jednak su to casto osobny kamarati fizlov, a ak nahodou nie, tak fizlovi je vzdy sympatickejsi nacek ako pankac ci podobny typ."
mam podobny nazor, ktory vyvstal z diskusie s niektorymi clenmi policajneho fora, na ktore chodim.

R: hehe, rok narodenia.
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa AKI »

mam podobny nazor...
Policajtom co poznam nackovia moc nevonia, ale taka sfetovana dredova alternativa je im uplne proti srsti.
inspiring_haibt

Príspevok od používateľa inspiring_haibt »

no chlapci keby to bol rok narodenia tak asi nemam zbrojak nie?
a ta 88 neznamena to co si myslite viem na co ju dnesny nackovia pouzivaju ale ja som bol kedysi spojar a ked sme si poslali 88 znamenalo to nieco celkom ine ( vsak spojari vedia :wink: ) ten nick mam odvtedy a ze to uz je par rokov :-D

k tomu predoslemu: mam len zle skusenosti s policajtami nic viac preto mozem mat skresleny nazor a preto ako som napisal vyssie na taketo temy vacsinou nereagujem
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

AKI napísal:mam podobny nazor...
Policajtom co poznam nackovia moc nevonia, ale taka sfetovana dredova alternativa je im uplne proti srsti.
...nemám taký názor...
Nie každá vyholená hlava je nácek, rovnako nie každá dredová alternatíva fičí na fete... nedovolil by som si charakterizovať ľudí podľa prvého pohľadu na ich hlavu - zvonku. Potom by to mohlo znamenať, že moja vlastná hlava je trošku nedostatočná - zvnútra!
(btw - a zvonku nemám žiadne dredy. iba hladkú kožu - a prirodzenú, žiadna pomoc žiletkou!!!)
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa AKI »

to igrlik:
poriadne si precitaj moj prispevok :? smeroval uplne inym smerom
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1447
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Ono, stále si vravím, že nezáleží, ako človek vypadá, ale to, aký je....

...ale vo vela % to platí aj naopak. Že ako vypadá, tak taký aj je.
Prvý dojem vie naozaj vela napovedať a často nám zdravý úsudok vie ušetriť aj vela problémov. Trebárz aj pri NO.
/btw-Ja mám zase háro aj za troch Igrlíkov :D /
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 906
Registered for: 17 years

Príspevok od používateľa djuri »

Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1447
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Kapo »

SnipE_88 napísal:no chlapci keby to bol rok narodenia tak asi nemam zbrojak nie?
a ta 88 neznamena to co si myslite viem na co ju dnesny nackovia pouzivaju ale ja som bol kedysi spojar a ked sme si poslali 88 znamenalo to nieco celkom ine ( vsak spojari vedia :wink: ) ten nick mam odvtedy a ze to uz je par rokov :-D
Tiež nejaký spojár? :

"Rastislava R. mala v minulosti prešetrovať aj Generálna prokuratúra SR. Herec mal účinkovať v jednej epizóde seriálu Ordinácia v ružovej záhrade, kde mal na sebe tričko s nápisom 88"
inspiring_haibt

Príspevok od používateľa inspiring_haibt »

nedavno bola tusim kauza so znackou oblecenia "88"
akoby nahodou ta firma sidlila na bielej ulici :-D a stavim sa ze tiez to boli spojari ;-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"