ČZ 858 Tactical 7,62 x 39

inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

je tam kolik.Opatrne ho treba vyrazit .
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

diky za radu electron !
uz sa mi to vdaka tebe podarilo.... :D
Naposledy upravil/-a strelec122 v 04 Aug 2009, 17:35, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

cz 858 tactical - pri strelbe redukovanym nabojom zaver neobtiahne, prazdnu nabojnicu nevyhodi, ale zostane zaseknuta medzi zaverom a komorou. Redukovany ma asi malo energie na obtiahnutie ? Silna vratna pruzina ? Zbran je dokladne vycistena-premazana
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

aj pri redukovanom musi 58cka zvladnut samonabijaci cyklus
To nebude tvrdou vratnou pruzinou.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Tactical 858 - zasobnik 10 ranovy na 858 kde sa da zohnat a za aku cenu .To neobtiahnutie sa mi stalo dvakrat po sebe pri poslednej strelbe-nahoda? FMJ vz.43 vpohode .Dik
inspiring_lehmann

Príspevok od používateľa inspiring_lehmann »

Ak je ta 858 nova, tak moze mat problemy s redukacmi, presne take, ze nabojnica ostane zaseknuta zaverom, resp. nosicom zavorniku, ci ako sa ta vec s tyckou na natahovanie vola :P Ked sa zbran trosku zabehne, tak by nemala mat s redukacmi ziadny problem. Nie je to velmi o pruzine ale skor o sadnuti si toho nosica zavorniku do drazok v rame. Sorry za terminologiu... :wink:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

10 ran. si vyrobis aj sam z povodneho,chce to trosku sikovnosti :wink: /ja som si vyrobil 13 ran./

10 ran.stoji okolo 600,- to je dost vysoka cena,ked 30tku kupis okolo 100sk
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Elektron Na ten zasobnik si netrufam,ale nasiel som na cz vebe 10 ranovy za 269 kc.Asi pred mesiacom som videl na nejakej cz.stranke zasobnik za 198 kc Ale uz ju nemozem najst-bol to inzerat,robil to nejaky pan z Moravy.Boli to 5,10,15,20ranove. Dlhsiu dobu sledujem forum o zbraniach a nestacim sa divit,kolko mame na slovensku sikovnych a umnych milovnikov zbrani.Klobuk dolu pani-radte inym ,piste o svojich skusenostiach .Prajem vsetkym milovnikom zbrani vsetko dobre-same desiatky ,nech sa vam dari.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

strelec122
ked tak pocitam, vychadza mi cena za zasobnik s postovnym z CZ cca 500sk.
inspiring_lehmann

Príspevok od používateľa inspiring_lehmann »

Strelec122, skoc s dlhym zasobnikom niekam k puskarovi, ze ho chces skratit na 10 ran, urcite to urobi za par penazi. Vsak to len odpili, odstrihne pruzinu a zahne boky tak, aby sa tam dala nasunut origo botka. Odkial si, keby z BA tak by som ti s tym vedel helfnut.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

MarekZ - ziadny problem.Kolega by mi ho priniesol,ak by bola moznost ten zasobnik vyrobit.Kde-kedy-kolko.Tel.prip.mail.Co znamena helfnut-dokazes to vyrobit alebo mas kontakt na dobreho zbrojara?
Naposledy upravil/-a strelec122 v 23 Jan 2010, 15:58, upravené celkom 1 krát.
inspiring_lehmann

Príspevok od používateľa inspiring_lehmann »

strelec122, poslal som ti PM
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Zdravim vsetkych!!!
Pre vsetkych co si chcu trosku vylepsit svoj SA vz,58, skuste stranku www.fabdefense.cz Su tam velmi zaujimave veci aj pre ine zbrane. Ja taktiez uvazujem o kupe SA vz.58 a trosku si ho "vylepsit".
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

MarekZ dakujem Ti za ochotu,s tym panom som sa dnes skontaktoval. Cena je dobra a v piatok by mohol byt hotovy.Vdaka Ti-prajem vsetko dobre.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

MarekZ 10ranovy zasobnik na 858 uz mam.Pekna praca,dobra cena a velmi ochotny pan ktory ho vyrobil.Dik za sprostredkovanie
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"