SEMIKOMPAKT P 380 kaliber .380 ACP /9x17/9mm Browning krátky

inspiring_fermat

Príspevok od používateľa inspiring_fermat »

tá cena je prekvapivá...328,62€ (9900Sk).
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Len tak vrabce spievali,že nova P 380,nedavno predana mala dost važnu zavadu,neviem čo je na tom pravda :cry:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:07, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nechcem aby sa tu forum zvrhlo :roll: ale da sa čakat,že kozmeticke chybičky sa musia odstranit,žiadna zbran nebola hned dokonala. :wink: Ja som len zahryzol uvidím ako sa nam vyjadrí vyrobca ak to sleduje :wink: V buducnosti možno kupim aj ja Kačenu tak negativna reklama neni na mieste. :twisted:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

tema precistena
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Ano, jedna z prvých predaných P380 utržila prasklinu ramu za lučíkom.
Dal som material ramu na rozbor. bud vada materiálu, alebo silné náboje....
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:06, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Strelcovi sa nestalo vobec nič, zafotit to nie je problém, záruka na ro samozrejme platí či to bolo alebo nebolo nábojom :-)
rám sa jednoducho vymení. u K100 plast nemá v podstate inú funkciu ako pažba na puške. funkčné dielce su z ocele a behaju v/po oceli....
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:05, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

mne tak 7 minut, chalanom od nas z montáže 5.....
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:05, upravené celkom 2 krát.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

podľa mňa je tých výhod aj viac, nákup priamo vo firme kde sa vyrába a nie u šuflikanta na predajni, super servis, konštruktér na telefóne, pre tých ktorý nerozprávajú plynule nemecky alebo anglicky - s jarom sa dá aj po slovensky či rusky, potrebuješ niečo poradiť doladiť opýtať sa -> rozumieš. (aj keď niekto ani po slovensky nerozumie) :D a tak podobne. veci ako sa stali sa dajú veľmi elegantne vyriešiť. viď príspevky vyššie.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:04, upravené celkom 1 krát.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

No ja som išiel priamo do firmy, pozrel a ošahal som si skoro všetko čo tam mali, respektíve čo mi chceli ukázať a kúpil som si to. normálne si sprav výlet do BB za JK a on ti všetko ochotne vysvetlí a poradí a je to. A to mi dal do rúk aj thompsona a UGL59 a ešte kopu iných vecí. Proste ešte som sa nedostal do obchodu zo zbraňami, kde by mi poskytli toľko informácií, ktoré som potreboval ako v GP. Ozaj parta ochotných ľudí. Aspoň ku mne sa tak správali.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

V GP je to super,ked som tam prišiel super babenka mi dala do ruky hned ohmatat Makarova,sapik s pažbou-plastovou,ked som zbadal miestnost plnu zbrani bol som k.o :lol: Ohladom tej zavady som vedel čo stym je,ako písal JK.Ano bola to prasklina vraj po par ranach,ale okamzite vybavenie reklamacie,to je fakt super servis :wink: Ak by bola vtom Makarone,to bude bomba.Prevalcuje to 82,Makarova,mozno aj do vyzbroje by bola dobra,ak by stat nechcel menit naboj :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"