Trestné oznámenie

erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa erebos »

Mna by rovnako ako "niko" zaujimalo ktore konkretne urady serifa USA a ozbrojene zlozky v Azii maju tuto zbran skutocne zavedenu do vyzbroje - nemyslim ako exponat v miestnej zbierke zbrani, ale ako primarnu kratku zbran. Zatial mi sluzba K100 u ozbrojenych zloziek pripomina tu story s Kolumbovou zenou o ktorej vsetci poculi ale nikto ju nevidel...
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Prejdi si mestske policie na Slovensku, v ČR, Chod do Guatemaly, Chod to Texasu, chod do Kanady, na Filipiny a do Thajska. Chod do Kazachstanu a Ruska
že ktore konkretne ? Dost dobra otázka , opýtaj sa našich importerov.
Je však fakt, že žiadna Armada to doteraz nezaviedla, a ani nezavedie, pokial to nebude zavedene u nás doma. myslíš že Zuzana je zavedená v OSSR pretože Dana nevyhovovala ? Nie, Zuzanu zaviedli , aby ju mohli predat Grekom.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Citát:
"Ministerstvo nepodľahne tlaku ľudí, ktorí boli odsúdení za krádež a nedovolené ozbrojovanie,“ dodal Grendel.

Čo tým bolo myslené?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

TURBIAK napísal:Zo štrnástich záujemcov namietol technickú špecifikáciu súťaže len jeden výrobca
pretoze medzi strnastimi firmami, ktore si vyzdvihli ponuky bol presne jeden vyrobca a 13 obchodnikov, z ktorych traja mali v plane ponuknut nemenovany rakusky vyrobok a zvysne firmy si to vyzdvihli zo zvedavosti.

Staci takto ??
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Netuším :D asi na nich vyvyja natlak Ruska mafia :D
Grand Power ma previerku NBU, ja mam previerku NBU, takže bolo by dobre dať panu Grendelovi otázku o čom točí

Pena napísal:Citát:
"Ministerstvo nepodľahne tlaku ľudí, ktorí boli odsúdení za krádež a nedovolené ozbrojovanie,“ dodal Grendel.

Čo tým bolo myslené?
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

... alebo na čom fičí ??? :twisted: :lol:
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

Peterson: vacsina normanych ludi chape ze vzdy ide predovsetkym o peniaze
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Harman mal psychotesty :wink:
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Turbiak, začínaš byť trapny s tou tvojou ukrivdenosťou.
Myslíš, že KDHci by zavahali a nechali mi previerku NBU , zbrojnu licenciu , a povolenie na obchodovanie s Vojenským materiálom , keby mali nejaku zamienku ?
ale v zasade ano, píš si čo chceš
ja možem napísať tiež : Turbiak mal reči že vie robiť.
TURBIAK napísal:Harman mal psychotesty :wink:
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

ano vzdy ide o peniaze a vtomto pripade nevidim ziadny podraz od GP co sa tyka tendra ........ len poukazanie na "zakonne zavady" toho blafu co vyprodukovalo MV .


nech maju všetky firmy rovnake karty v tejto hre a ked aj tak vyhra Glok tak vyhra pravoplatne nie podvodmi.

v tomto ma Jaro moje sympatie ze ma cas a dalsie veci na to sa snimi natahovat ....
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

TURBIAK, Kuro - Hádam stačilo, páni.

TURBIAK - už ti bolo jasne povedané, že súkromné problémy si máš riešiť v súkromí. Prestaň s tými výkrikmi do tmy, lebo budeš znášať následky.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

yarco si strasne zaujaty, takze mam chapat ze na tomto fore je zakazane co i len naznacit nieco co je proti GP ?? je zakazana kritika GP ano ?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Turbi, upokoj sa.

Na tomto fóre je odporúčané držať sa témy, a tou je podané trestné oznámenie vo veci obstarávania pištolí na MV.
Tvoj bývalý pracovný vzťah v GP sem nepatrí.

To upozornenie moderátora bolo smerované na OBIDVE strany ak si si nevšimol
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ako ti uz napisali toto forum neni na riesenie problemov medzi zamestnavatelmi a exzamestnancami.

To si mas riesit snim priamo, alebo pravnou cestou.
Evidentne sa citis ukryvdeny a Jaro si zasa tvrdi svoje.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

TURBIAK:
Naznačil a popísal si toho už dosť v inej téme. Ja ti tvoj názor neberiem a rozhodne nemienim súdiť váš spor.

Ale ako moderátor tohto fóra nedovolím, aby si tu kvôli osobným problémom OT štekal v každej téme, ktorá sa nejako týka GP, K100 resp. Jara Kuracinu.
Nie, nie som Jarov kamarát. Poznám ho, tykáme si, možno aj on si ma pamätá. Bodka. Buď si istý, že rovnaké napomenutie by si odo mňa dostal aj v prípade ktoréhokoľvek iného zamestnávateľa, voči ktorému by si sa tu OT ventiloval.

Ešte raz a pomaly - téma "K100 / Trestné oznámenie" nijako nesúvisí s tvojim osobným problémom.


Pozn:
A tie hrozby majiteľmi tohto fóra, čo si mi naposielal PM-kami, si strč niekam. Ak si majiteľ fóra ty, diktuj podmienky. Inak mi daj, prosím ťa, pokoj a dodržiavaj pravidlá. Tak ako ostatní.
Zamknuté

Návrat na "Grand Power"