Navrh NOVELY vyhlasky o zdrav. a psychickej sposobilosti

Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2878
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

Nechcem zniet ako paranojik, ale nedokazem sa k pripomienke LT dostat inak ako z ich stranky. Na stranke sa knej nepreklikam, uz to skusam as i15 minut a furt dokola.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

telra: :lol: mal som tiež tento problém, pretože som hľadal aspoň malý problém, tam kde nebol. Otvoríš si normálne hlavnú stránku: https://lt.justice.gov.sk/Default.aspx a hneď tam je "aktuálne hromadné pripomienky" a hneď prvá hore je naša :)
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2878
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

aha... ale ked idem cez pripomienkovany material tka to nenajdem ^^ to je system, by som na to pustil bielikovu
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

333 podporilo, mozno sa to podari do tych 500
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Koľko členov je aj na wf a len 333 to zatiaľ podpísalo??? Inak ja som si to tu nevšimla, ale cez fb...možno by bolo dobre to dať aj do iných častí fóra, hmm?
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Silvia 336 :wink:
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Keby každy, kto už hlasoval ,,presvedčil" ešte jednu osobu, tak sme za vodou :!:
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Ešte taká zvrhlosť ma napadla...nedal by sa spraviť taký riadok, niečo ako flash správa, ktorý by bežal nad celým wf? Len na takéto situácie, aby si to všimli všetci návštevníci stránky... Lebo ja pekne presviedčam známych, pre nestrelcov som exot a čím ďalej tým viac som s tým otravná...oni tomu často nerozumejú a aj sa boja podpísať niekde verejne, hlavne keď sa ich to "v podstate netýka". (Že buzerácia, obmedzovanie a nesloboda sa týka všetkých je v tejto chvíli jedno.)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Pištolníčka: bohužiaľ nedal, to by musel mať Panzer iné prístupy. :(
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

jasne :(
Teraz som si dala námahu a prezrela zoznam všetkých 343 podpísaných... je tam všeho všudy 12 alebo 14 strelcov ktorých mená poznám zo súťaží....poznáme sa aj osobne, ale tie mená sú na skoro každej súťaži medzi 60timi ďalšími... Kde do riťky sú ďalší minimálne 60ti ľudia, ktorých stretávam a ktorí aj zajtra napríklad budú v Komárne na steelcupe??? Strielať áno, ale toto sa ich už netýka??? Nebudem menovať, stačí si vziať jeden zoznam z minuloročnej súťaže napíklad v Čachticiach kde bola pekná účasť...a kde sú tí ľudia...
inspiring_cannon

Príspevok od používateľa inspiring_cannon »

Aj ked mam psychotesty za sebou aj tak som sa preklikal cez tu prekliatu
stranku. Podporene.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa pif paf »

Ivanov: Kde berieš tú "právnu istotu" že v blízkej dobe nebudeš musieť robiť psychotest znovu po dákej ďalšej novele novely. :|
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Pravna istota na Slovensku uz davno nie je. Aby zase nejaky politicky drbko nevymyslel, ze psychace nie starsie ako 3 mesiace budu musiet byt predkladane pri kazdej ziadosti o NP. Kto ma dostatok financii, mal by vcas nakupit zbrane. Pracoval som na Slovensku 17 rokov, takze chapem, ze so slovenskou vyplatou sa neda moc vyskakovat. Ja som kupil 3 nove zbrane v roku 2011 a tento rok su na rade dalsie kusy. Jedinym obmedzenim pre mna je "trezorova podmienka".
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

pistolnicka
keby mi neprisli 3 PM,ze "este tam nie som", tak by som celu podporu ignoroval.
Dotycny vedia preco.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

Je chvályhodné, že sa robí pripomienka k vyhláške, ALE každému je jasné, že MPK je iba formálne. Ministerstvo nebude brať na žiadnu pripomienku ohľad. Ja vidím cestu cez poslancov NR SR- resp. politické strany. Tam sú páky na kroky ich nominantov.
Ak mám hovoriť za seba- ja som posunul pripomienku LT poslancovi NR SR a uvidím. Tu nejde o to, že končí volebné obdobie. Poslanci sú členovia strán a tým pádom sa i cez nich môže dostať pripomienka tam kam má. A môže to mať omnoho lepšiu váhu, ked to tlačia ludia zvnútra strany ako keď to ide zvonku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"