puskohlady ACCUSHOT (Cina)

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

......
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 07 Dec 2009, 21:33, upravené celkom 1 krát.
eager_turing

Príspevok od používateľa eager_turing »

Accushot
Naposledy upravil/-a eager_turing v 25 Aug 2009, 07:32, upravené celkom 1 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

hehe vidim ze vo firme Zbrane-KE este stale plati:
"Pridze glupi , sicko kupi"

neporovnaval som vsetky ceny, ale taku 2nozku Harris 1A2-BRM tam maju za cenu o 4E vyssiu nez som pred mesiacom doviezol dve :) :)

dovoz priamo z Emeriky az ku mne domov do schranky :lol: :lol:
eager_turing

Príspevok od používateľa eager_turing »

Roman
Tebe sa z USA v malom oplatí doviezť skoro všetko.
Ja ak chcem robiť priemy dovoz, potrebujem na všetko okolo zbraní licenciu.
Nebudem tu rozpisovať čo všetko k tomu treba ale vybavenie môže zabrať aj pol roka a stojí ťa to asi 300.-€ a licenciu dostaneš na rok. Poroku to všetko absolvuješ znova. Ďalej platíš clo a DPH a to nerátam dopravu. Príklad ak objednám tovar za 3000 USD tak poštovné môže byť aj okolo 1800 USD. Všetky tieto "blbosti sa premietnu do ceny....
Okrem toho Harris nerobím priamy dovoz a keď niečo kúpim za napr. 66.-€ plus zisk a DPH a sme tam...
Veď len DPH robí 20% ceny.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tak poporiadku:

tvoje naklady 300E na licenciu na zbrojny tovar zakaznikov nemusia zaujimat. Nozicky, optika a podobne sa daju vozit aj bez licencie, staci pozriet na airsoftove ksefty, ktore predavaju na 90% ten isty sortiment.

Argument s DPH vysvetli 20%-ny rozdiel , nie vsak 100% navysenie. Moja cena bola aj s dovozom az domov a ten by vychadzal este lacnejsie keby som tych Harrisiek objednal viac. Mimochodom neobjednaval som ich od vyrobcu ale od podobneho e-obchodnika z USA.

posledna , a pre mna najpodstatnejsia vec je, ze tvoj prispevok z :

Zaslal: Ne august 23, 2009 2:58 pm Predmet:

--------------------------------------------------------------------------------

Accushot v lepšej cene - priamy dovoz USA
www.zbrane-ke.sk

je neoznacena a neoodelena reklama, pises sem ako "uzivatel" a pritom si nahanas reklamu na svoj obchod.

Ak by si to urobil na forach, ktore spravujem ja, mas okamzity ban a vsetky linky na tvoju firmu budu filtrovane. To len na margo obchodnickej etiky na diskusnych forach.
eager_turing

Príspevok od používateľa eager_turing »

OK
Sorry za reklamu. Zmazal som to :oops:
Napísať odpoveď

Návrat na "Puškohľady, ďalekohľady a kolimátory"