V Devínskej Novej Vsi sa strieľa - osem mŕtvych!

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa DUSO »

58-ma s kompenzatorom, chranice na usiach, ziadne rukavice, ten chlap, skuseny strelec vedel presne co robi a aj to, ze zivy sa od tial nedostane, zeby pomsta nejakeho nasraneho otca ?
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Zasa sa ukazalo, ze ak media nieco vedia skutocne dobre, tak je to dezinformovanie a tvorba informacnych sumov... "na obed sa dotrielalo" a oni "k tanieru" uz serviruju "zarucene" informacie a vyvolavaju senzacie a dohady. To je take tazke pockat 3 hodiny na aspon ake take relevantne info? ...a tie otazky na tej tlacovke... jak presne vedia, co mali policajti spravit lepsie...
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

No konecne to niekomu doslo Duso. Ja to stale tvrdim ze nesudme podla prvych sprav pisalkov, ale pockajme si. Pochadzam z DNV a pokial si myslim o aku romsku rodinu islo, tak by som sa ani necudoval a nebudes mozno ani tak daleko s tym otcom.
inspiring_babbage

Príspevok od používateľa inspiring_babbage »

ešte raz vďaka tango za presné info, od tej chvíle ako si to sem napísal, som sa na tých novinárskych bludoch v duchu smial...

novinári hľadajú senzácie...a tie otázky na tlačovke ako začali drbať lipšica a spišiaka to už bolo do plaču...a pán korda zo sme to zabil, bola tá zbraň v legálnej držbe? debilizmus...snáď sa dožijeme jedného dňa aj poriadnej novinárskej práce...
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luke »

mozete sem prosim nalinkovat tu tlacovku?
inspiring_elgamal

Príspevok od používateľa inspiring_elgamal »

z fora :

vyzerá to tak, že rodinou je asociálna rómska rodina, ktorá bývala v dotknutom činžiaku a pravidlne sa stretávala na lavičke pod domom. Novovešťania ju určite poznajú - dominantné boli tri osoby - žena s dlhými svetlými vlasmi a muž skôr albánskeho alebo rómskeho pôvodu oblečený celoročne v joggingu. Častokrát s nimi bola aj veľmi stará žena rómskeho pôvodu. Veľakrát robili hluk a na lavičke popíjali čučo. Niekedy sa aj pobili, ja som sa im osobne vždy vyhýbal. To však neospravedlňuje strelca. Ešte stále nie je jasné, aký bol motív a vražda nie je nikdy ospravedlniteľná.

http://krimi.cas.sk/minigallery/211487?foto=7
inspiring_babbage

Príspevok od používateľa inspiring_babbage »

ešte jedno info: práve som si písal s kamošom novinárom čo robí v markíze, a on je presvedčený o tom, že sa teraz na nejakú dobu začne hon na držiteľov zbraní a celkovo sa to bude premieľať o dušu v telke...
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

no ale v jednom videu policajti cez visielacky ozaj povadali nieco o 15 rocnom strelcovi...
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2883
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa telra »

machiavelli84 napísal:ešte raz vďaka tango za presné info, od tej chvíle ako si to sem napísal, som sa na tých novinárskych bludoch v duchu smial...

novinári hľadajú senzácie...a tie otázky na tlačovke ako začali drbať lipšica a spišiaka to už bolo do plaču...a pán korda zo sme to zabil, bola tá zbraň v legálnej držbe? debilizmus...snáď sa dožijeme jedného dňa aj poriadnej novinárskej práce...
nevidel som celu tlacovku, ale imho ta kordova otazka tam bola jedna z tych normalnejsich. Teraz je aspon jasne ze NEMAL a novinari uz "nemozu" okolo tohto spekulovat....
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

machiavelli84 napísal:...a pán korda zo sme to zabil, bola tá zbraň v legálnej držbe? debilizmus...snáď sa dožijeme jedného dňa aj poriadnej novinárskej práce...
hoci kordu zrovna nemusím, tak tá otázka až tak debilná nebola. tá zbraň mohla a nemusela byť v legálnej držbe. ide o to, či medzitým stihli stotožniť páchateľa a preveriť ho vrámci informačného systému zbrojných preukazov... tá otázka bola práveže pre kordu ako novinára veľmi na mieste, buď by volal po odzbrojení legálnych držiteľov, alebo po väčšej kontrole tých nelegálnych (o ktorých sa samozrejme poväčšine nevie)...
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

ja osobne panovi Kordovi za tuto otazku dakujem, zjavne bol jediny, koho sa napadlo spytat takuto zakladnu vec. Odpoved prezidenta je uz trocha diskutabilnejsia
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

Presne tak, hned na zaciatku bolo potrebne toto dat na pravu mieru. Takze pre menej od fachu bola nelegalna. Je spravne ze padla hned na zaciatku otazok novinarov.
Používateľov profilový obrázok
wronski
prispievateľ
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa wronski »

zhrozeni su vsetci normalni ludia.bohuzial,stalo sa.tragediou tejto spolocnosti je,ze sa to bude stavat aj nadalej a ja len dufam,ze som sa touto mojou nie prilis optimistickou prognozou hlboko mylil.otvara sa otazka znovuzavedenia hrdelneho trestu pri obvzlast zavaznych,brutalnych trestnych cinoch.aj ked je na mieste dalsia otazka ci to takychto dementov odradi
Naposledy upravil/-a wronski v 30 Aug 2010, 16:20, upravené celkom 1 krát.
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

...najvacsi problem je, ze my dnes vdaka mediam vieme vsetko OKAMZITE ak nie aj SKOR ako sa to stane a potom je polovica tych informacii len fabulacia, dohady a uvahy..... Este nevies realne kto koho zaco preco a cim, ale Slovensko je uz na CCN (teda bolo uz pred min. 5 hodinami).

Ak to bolo tak, ze to bol nejaky 50tnik, ktory bol susedom tych ciernych zmrdov (sorry, ak som niekoho urazil svojim nepokrytym a nefalsovanym nazorom na cast obeti), ktory tyranizovali svoje okolie, mozno dospejeme k zaveru, ze obetou bol vlastne niekto uplne iny.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa boris »

cin zufaleho otca pomstitela alebo cin sialeneho strelca na sposob columbine? media prahnuce po senzacii v tom mali ihned "jasno". cas ukazal ze vsetko je inak ako sa to media spociatku snazili prezentovat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"