Zrusenie sport.streleckeho klubu a "E"

sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Nemáš za čo, tiež mi tu naviac vadí kopu fundovaných odpovedí, čo majú viac ako 3 riadky a "sú k veci".

Mal som pravdu, je to tak ako pri rozširovaní?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

sano: mal si asi na mysli Oddelenia zbraní okresných riaditeľstiev. Nakoľko krajské nejsú :wink:
Na odbore Poriadkovej polície KR PZ sú vyčlenení policajti, ktorí majú na starosti oddelenia zbraní a odvolacie konania.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Áno, je to tak ako hovoríš, akurát platí sa aj za nové kartičky zbraní, 4,50€ za kus.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

peterson napísal:sano: mal si asi na mysli Oddelenia zbraní okresných riaditeľstiev. Nakoľko krajské nejsú :wink:
Na odbore Poriadkovej polície KR PZ sú vyčlenení policajti, ktorí majú na starosti oddelenia zbraní a odvolacie konania.
hej presne tak som to mal na mysli, dík
miro285 napísal:Áno, je to tak ako hovoríš, akurát platí sa aj za nové kartičky zbraní, 4,50€ za kus.
Takže nechajú ti aj staré číslo preukazu aj ti menia kartičky zbraní? Alebo keď ti už vymenia kartičky tak staré číslo na nový ZP neuvádzajú?
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Dajú ti nový zbroják s novým číslom, na ktorom máš poznámku s číslom pôvodného zbrojáku. Na kartičkách máš číslo len nového ZP.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...tak na kieho ďasa tam dávajú staré číslo??? Na hlavu!!! :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"