Plynová: GRAND POWER G9

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa Filip »

micromag> kolko na to budes cakat? (tyzden dozadu mi v hovorili ze nemaju vyrobene a bude to tak o 3 tyzdne...)
Používateľov profilový obrázok
micromag
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa micromag »

[quote="Filip"]

No v utorok som ju objednal a dnes mi prišla :)))
Objednával som z

http://www.afg.sk/obchod/plynova-pistol ... -power-g9/

síce tam ten obrázok je iná GP. Mali tam napísané že do 7 dní, ale bol som prekvapený že vlastne za 2 dni ju mám doma :)))

Poobede keď bude čas tak hodím fotos a nejaký popis. Inak je to zatiaľ najlepšie mäsko aké som mal, fakt je krásna. Tí čo držali kačenku v ruke, tak je to vlastne to isté. Chcem podotknúť že rám je tam MK7, čo je super. Na fotkách GP je MK6.

http://grandpower.eu/index.php?page=sho ... Itemid=119

!!!expanz GP G9 MK7, Bruni 92F, Colt,
Bruni Police 8, Reck Refender, exp.
SAvz.58, exp. Mosin Nagant 1944,
airsoft MP5SD6, vz. RUger elite hawk.!!!
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Childe89 »

Super :-D nafot ju kompletne :-D som velmi zvedavyy
Používateľov profilový obrázok
micromag
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa micromag »

Takže nech sa páči fotos G9:
http://micromag.galerie.cz

a video
http://www.youtube.com/watch?v=UEdnx56ZqgY


Ku zbrani sú 2 zásobníky, sú to vlastne zásobníky z GP P9M vyvložkované.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Skusal si ju uz? Poreferuj. Funguje korektne podavanie nabojky z toho zasobnika? Pozeram, ze je dokonca aj dvojradovy.
Používateľov profilový obrázok
micromag
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa micromag »

Ešte som ju neskúšal, ale podávanie nábojov je gúút. Skúšal som to najmenej 10 krát a ani jeden zásek.
Vyťahovač nábojov je poriadny masívny, žiadne hovienko.
Skúšal som napchať 17 nábojov ale išlo mi max. 16. Zásobníky sú 2radové.
Kvalita komplet zbrane je špičková, povrchová úprava, to nezistím hneď ale počítam až za pár mesiacov - rokov používania.
G9 bola po rozobratí riadne nagebrená sajrajtom.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

to je normalka, zbran byva zakonzervovana...neviem no ja by som tie prachy za to nedal, zoraki 917 bude myslim za stvrtinovu cenu a paci sa mi este viac nez tato, uvidime no
inspiring_williams

Príspevok od používateľa inspiring_williams »

chcem sa spytat ako si spokojny s touto G9, zasekavaju sa naboje pri nabijani,strelbe, prebijani atd. ? ako hodnotis celkove prevedenie, pomer vahy pre celodenne nosenie na opasku v lese atd.
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa Filip »

Ja som si moju zobral dnes, zajtra skusim vystrielat par zasobnikov slepych a popisem... Co som s nou pocvakal naprazdno to zatial hodnotim pozitivne... vpodstate je to naozaj p9m (vaha, lahkost ovladania atd...) len s inym strelivom.
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa Filip »

Tak som s tym dnes nieco zapukal ale som dost sklamany...

- "umarex blank cartridges" - z 10 vystrelov 3 zaseky pri vyhadzovani (obtiahne zaver, ale vyhadzovana nabojnica sa zasekne o zaver ked ide von)
- "Wadie flash-defence" - po 2hom vystrele to hodilo zaver dozadu a vpodstate sa s nim neda nic robit. Nejde ho spustit (spustatko ide stisnut velmi lahko ale prd to spravi) a neda sa s nim hybat ani dopredu ani dozadu, je ot ako zatavene (o com pochybujem, skor tam dnu daco puklo alebo sa vzpriecilo). foto tu: http://db.tt/iKLzdF1

Vzhladom na to ze zbran je dobra maximalne ako kladivo som nemohol skusit ine strelivo, zajtra ju vratim povodnemu majitelovi nech si s tym trebars zatlka klince, lebo niecomu co sa takto natvrdo zasekne sa verit imo neda.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Skús stlačiť kladivo dole a tak spustiť záver..
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa Filip »

kladivo sa sice hybat trosku da, ale nijako to tomu zaveru nepomaha
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Ani keď ho stlačíš úplne dole? Lebo ja mám problém pri skladaní 22-ky, záver spustím jedine vtedy, ak to kladivo stlačím úplne nadol..
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Tomu kusu, čo má Filip, už asi pomôže len búracie kladivo. Keď ho skúšal, tak som sa pozeral, že prečo po každom druhom výstrele musí šiahať do zbrane. To boli tie zádržky. Potom prišiel dovnútra a mal v ruke zbraň so záverom vzadu. Najprv som si myslel, že dostrielal a záver zostal vzadu, ale keď povedal, že sa to nedá spustiť, tak sme sa viacrí podujali, že to spustíme, ale ani cit, ani hrubá sila nepomáhali. Naozaj sa to spustiť nijako nedá. Hold, slovenská kvalita...
eager_keller

Príspevok od používateľa eager_keller »

Takle to vypadá že u ocelových plynovek na místo slitinových stojí kvalita dost za prd :lol: .. Já měl s Pk380 taky od začátku problémy, ale teď jak se po čase v zásobníku "unavila" pružina, tak už je i nabíjení v pohodě a střelba zatim bez jediného záseku.. ještě že jsem do té G9 nešel, takle z příspěvků to vypadá na nemalý šrot :cry:..
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"