Sig Sauer Mosquito

Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Na každé Mosquito sa dajú založiť tri druhy len samotných hlavní 1. štandard 101 mm. 2. SD model a 3. športová so závažím. Otázka dvoch skrutiek.
friendly_hertz

Príspevok od používateľa friendly_hertz »

super , dík za info, v predajni mi to tlmočili inak, takže potom Mosquito nie je v nevýhode oproti P22 v tomto faktore. :shock: No a ako je to s tými hlavňami, zaujímali by ma skúsenosti majiteľov posledných sérií Moskytov ako to u nich vyzerá, dík za každé info ...
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Ja mám už tretieho 1. dvojtonový 2. šport 5 palcová hlaveň a teraz model SD. Štandard treba meniť pružinu podla streliva, šport model striela všetko bez závady len mi vadilo demontáž závažia po strieľaní pre vyčistenie tak som zvolil SD. S každého strelené cca 15.000 rán a môžem len doporučiť. Pri cca 13.000 ranách na štandarde po 18 mesiacoch bola oslabená pružina tiahla spúšte ale zaslali mi ju v záruke bez problémov do 2 týždňov. Čo by sme chceli na takú hračku za tie peniaze.
inspiring_hawking

Príspevok od používateľa inspiring_hawking »

To je pravda, ze na mosquito sa daju namontovat rozne hlavne, ale neviem o tom, ci je mozne ich aj samostatne zakupit.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Na rozdiel od Walthra P22, kde sú od výrobcu ponúkané a predávané obe hlavne ako samostatné doplnky (dlhá aj so závažím), SIG nikde neuvádza žiadnu samostatnú hlaveň pre Mosquita. Možno v Štátoch nejaký "third party vendor"...
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Chyba pozri na spodku
http://triebel-shop.com/index.php?cPath ... lter_id=89
Dajú sa objednať u Fraňa v Nitre
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Sig1 - Mea culpa - nehľadal som dosť dôsledne a priznám sa, že nemecké stránky nemám moc rád... a odkedy sa Fraňo odsťahoval s Košíc, ani tam kontakty neudržiavam.

(..a okrem toho - taká moskytia hlaveň v dome - neznamená to nasadiť si červíky do kožucha???) :twisted:
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

Vjedator: skús zohnať tie ine druhy hlavne na moskito a zisti si cenu, a pochopíš, že to také jednoduché nebude, inak ja som používal slabú pružinu a zo začiatku to malo veľké problémy, ale potom sa moskito rozchodilo a žralo všetko bez závady, treba to zabehnúť nič viac.
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Som v tomto smere novacik,ved aj skusky budem mat az po Novom roku.No uz teraz sa vazne zamyslam nad kupou Mosquita.Okrem prijatelnej ceny ma laka aj vzhlad,podla mna vyzera skvele,obzvlast dvojfarebna verzia.Chcem zbran na kazdodenne nosenie,ale aj na take relaxacne strielanie.Trosku zostavam na vazkach kvoli vasim skusenostiam s dierkami v hlavni,tak ale pokial by som natrafil na nezavadny kusok... :D Velku ulohu hra aj dostupnost doplnkov.Tak napriklad jedine puzdro na Mosquito ktore som nasiel bol Fobus za 25,39 Eur co je celkom prijatelna cena.Da sa zohnat aj nieco ine?Napriklad nylonove?A hlavne ma zaujima vas nazor na to ci by som mal ist do toho ako zacinajuci strelec.Dakujem
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa BTV »

Co sa tyka puzdram tak falco.sk ti urobi hociake puzdro na zbran, ztakze ani Mosquito nebude vynimkou...
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Ja sim na moskyto kupil povodne puzdro na cz83, ale sedi dobre aj v puzdrach na k100, takze ked nosim v puzdre tak mam vnutroopaskove od falca, a donho sa pekne zestia obidve zbrane.
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Myslite ze je Mosquito vhodne aj na kazdodenne nosenie a teda na obranu?
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa maros15 »

Je to lepsie ako nic
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

To nevyznelo velmi pozitivne :D
inspiring_hawking

Príspevok od používateľa inspiring_hawking »

Vcera som bol s Mosquitom na strelnici teraz pre zmenu v nasteveni so SLABOU pruzinou a neolejovanym strelivom BLAZER (tmava strela a krabicka bez cervenej znacky cci ). Vystrielal som 250 ran bez akejkolvek zavady, strielalo to jedna basen, ked som oprel ruky o stol tak to slo skoro jednou dierou fakt krasa.
Len mi tak chodi myslienkami, ci pouzitie tych blazerov v kombinacii so slabou pruzinou nemoze po case uskodit zbrani(zatial ma za sebou 500 ran).
Mimochodom ziaden cervik vo vyvrte, myslim, ze sa uz ani neukaze.


733thunder PUZDRA- na moskyto pasuju FALCO puzdra urcene na GLOCK 19(moja skusenost)

733thunder Mosquito na obranu: je tu uz diskusia na temu nosenie 22LR na obranu, precitaj si.
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=1959

Osobne nevidim ani taky problem v kalibri ako v zbrani. Mosquito nepovazujem za spolahlivu zbran, aj ked som sa presvedcil , ze to striela bez problemov so slabou pruzinou no vzdy je tu nejake ale(neodpalena zapalka, vzpriecenie nabojnice atd).... a to ale moze byt osudne.
Presne ako povedal maros15 je to lepsie ako nic...
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"