Makarov PM

Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Panzer


Mas pravdu, tiez mi to napadlo. Zrejme myslel kamos CZ 82. Viem, ze Ceskoslovensko hlavne pouzivalo zbrane vlastnej vyroby, co je unikat vo Warsavskej zmluve, ale hadat som sa s nim nechcel, lebo dedictvo po rusoch a po socializme, mohlo byt rozne :lol: A urcite sa tu aj nasli po rusoch nejake makarony :wink: A nie nadarmo sa hovori o rusoch, ze by predali aj vlastnu mater :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Origoš Makarova som ja kupoval v sidle firmy Grand Power v B.B.v obci Salkova,stoji 9500sk su to nove uloženky s Ruska,ja som s mojeho už vypalil 400nabojov bez zavady,vyborna presnosť,spolahlivosť,velkosť na nosenie,vykon naboja,dostupnosť streliva len nie SB lebo to stoji u nas 10sk kus.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

bum napísal:Panzer

Skade si prosimta kupoval PM ? :D Ma ich este ?
Tak ako Balistik som ich aj ja bral z fy Grandpower BB. Ale za rovnakú cenu ich má aj Novakovský v KE. Bližšie viď http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=13362#13362
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je to kvalitna ocel,aj ked mam aj plasťaka od Gastona, ocelovy Rus je milačik :D
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

bum

Makarova u Novakovského som videl jedného (len som ho držal v ruke) a vyzeral byť z tej istej série ako tie od Kuracinu. Možno ich od neho aj berie. Má ich v rovnakých hnusných mastných krabiciach s vojenským vonkajším opaskovým púzdrom, koženým remienkom, vyterákom/šrúbovákom a dvoma zásobníkmi. Ako ale hovorím, do hlavne som mu nepozeral. Zájdi, prezri, uvidíš :D.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Suto funglače ja som mal ešte dva dni ruky mastne od toho sajrajtu či čim to bolo nagepsene :roll: Obzri si ale nebudeš sklamany,tiež som ho len tak išiel pozreť a na druhy den bol u mna. :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa Venet »

Tak Makarov je uz doma. Je sice mladsi ako Vase - 85 rocnik, ale vyzera ........ no proste nadhera. Panzer - dik.
Inak kupoval som ho v GP.
V novembri sa budem na 90% stahovat do Presova, tak Panzer dufam ze neodmietnes stat sa krstnym tohto milacika a prijmes pozvanie na strelnicu. ( Za druhe: neviem kde v PO a okoli su strelnice - ale to budem riesit v pravy cas, a ozvem sa)
Venet
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ak by si išiel cez Turčianske Teplice tak možeš skusit Makarona aj u nas na strelnici viac v SS. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Venet napísal:Tak Makarov je uz doma. Je sice mladsi ako Vase - 85 rocnik, ale vyzera ........ no proste nadhera. Panzer - dik.
Inak kupoval som ho v GP.
V novembri sa budem na 90% stahovat do Presova, tak Panzer dufam ze neodmietnes stat sa krstnym tohto milacika a prijmes pozvanie na strelnicu. ( Za druhe: neviem kde v PO a okoli su strelnice - ale to budem riesit v pravy cas, a ozvem sa)
Venet
Vitaj do rodiny!:D Som rád, že si spokojný s výberom a verím, že ešte spokojnejší budeš po vyskúšaní na strelnici.

Pozvanie na strelnicu prijmem veľmi rád. Daj o sebe vedieť, keď budeš v PO.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Co makarovisti nestrielame :?: ja som po dlhej dobe zohnal lacne makarovi celoplaste,tak sa idem ustrielat :twisted: Ale tie makarovi pre vlastnu potrebu :wink:
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Zdravim vsetkych Makarovkarov. :)

Velmi sa mi pozdava tato pistolka. Cim viac sa o nej docitam tym viac sa mi paci. Mozno si ju aj kupim.

No ale dovod preco pisem, ze som nasiel zaujimavu stranku. Na makarov.com je urcite viac informacii, ale oplati sa na nu pozriet.

http://www.makarov.ch/eng/index.htm
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa Venet »

Balistik - odkial mas lacne naboje? a za kolko? a vies poskytnut?
Ja som kupil SB za 4,5 ale zdroj vyschol, tak hladam novy.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dnes som znovu fukol Makarona-100ran bez zavady,skušal som mierenku ale nejak my na 15až 25m nesie vlavo hore na 11h,cca 10cm,musím mierit na 9.h vpravo dole.Ale ten rozptyl tak 8-12cm na 25m,len hore,ale na 10m skoro jednou dierou,ale mam aj tazke srdce na neho mam taku ruku zodratu po zavere :roll: ,nemam ruky ako gynekolog tak ma zaver doryhoval :lol: ak ma nasere a dojdu patrony tak ho predam :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

BALISTIK

Mám stredne veľkú ruku, takže mi ju "neryhuje". Tak mi zvykol dokatovať ruku Walther PPK.

Mne môj Mak zvykne pri väčšom počte výstrelov zodrať kožu na hánke palca. Ale to je skôr mojim nie najpevnejším úchopom. Ja to beriem tak, že Mak je zbraň, ktorá je určená skôr na nosenie a obranu než na rekreačnú streľbu. Na precvičenie pudovky mi stačia tri-štyri zásobníky, na mierenku nemám oči 8) .
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved zvykne ma doryhovat len vtedy ked prechadzam s viac zbrani na neho,lebo som zvyknuty drzat vysokym uchopom.Ako si písal o CZ.50,tak kamarat ked ju vidí radšej uteka,on ma laby asi ako Jety a raz išiel krvavy ako keby dostal kramy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"