Skúsenosti s CZ 75 TS

Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

mam este jeden problem kupil som svetlovodnu muchu a nejak sa mi nedari vybrat tu staru, podla instrukcii z polovnictva som to skusal no nepodarilo sa mi vybrat ten malicky kolik odtial, mozte mi nieco poradit????????
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

Najlepší je na to vyrážaš priemer 2mm.Ak nemáš tak použi napr.vrták opačným koncom.Musí to mať kolmé čelo(nie klinec)lebo kolík je dutý.Ked to odistíš a budeš vyrážať a narážať muchu tak pozor aby si ju nepoškodil.Ja to tobím bukovým hranolčekom(hlavne ked ide tvrdšie)a pozor na vlákno.Treba ho zataviť až keď je mucha na mieste.Mucha už má drážku na kolík?Ak nie ,tak treba navrtať dierku (zvrtať muchu so záverom)alebo podla starej vypilnikovať polkruhovú drážku na muche pred montážou.To zvrtavanie doporučujem v stojanovej vrtačke.Pozor na poškriabanie záveru.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

pisem zas, uvitam radu od niekoho co na TS menil cielnik uz som doje... tri kluce na kazdom som zrezal hrany a ani bohovi nie a nie povolit ten maly sroubik
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

NASTY, s tou skrutkou som nemal problem, ale skus ju prestreknut WDckom a po chvili na nu nasadit imbusovy kluc a trosku po nom pobuchat kladivkom - zhora.
ak davas miesto povodnych LPAcka tak si daj pozor na jednu vec: rybina na povodne mieridla je uplne na nulu mozno az o par stotin mensia ako su LPAcka. takze je potrebne ju trosku prelestit. ja som to neurobil a posledne milimetre som dorabal lisom :). ale zase mam istotu ze cielnik sa uz nikdy nepohne. a nemusim spekulovat ci ho nechcem vymenit... lebo vymenit ho nedokaze uz nikto
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

majac--- vdaka skusim len uz nemam kluce vsetky som doje...
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

Na oklepanie tej skrutky by bol najlepší odrezaný kus klúča-aby sa dalo po nom klepať kladivom.Pri lisovaní toho cielnika by bolo možno dobre nahriať záver na el.platničke, prípadne v kombinácii s ochladením cielnika v mraziaku.Malo by to tam pomerne lahko vojsť, len to musíš urobiť rýchlo kým sa teploty oboch kusov nevyrovnajú.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

zas sa obraciam na vas, na stranke strictlyIPSC.com som nasiel nejaky clanok o uprave CZ 75TS a chlapik tam spomina nieco pod nazvom BUFFERS moja anglictina nie az taka super, nasiel som len cosi v slovniku ale skor ako preklad by ma zujimalo co to vlastne je a aku to plni ulohu, neviem vyzera ako nejaky tlmic narazov zaveru alebo co. poznate to ???niekto?????
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

je to špecialne vodítko vratnej pružiny so vstavanym tlmičom nárazu záveru v zadnej polohe pri výstrele,alebo som ešte videl takú gumenú podkovičku, ktorá sa vkladala do rámupred spúšť a plnilo to takú istú funkciu.Čiže utlmenie nárazu záveru do rámu v zadnej úvrati.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

spotter --mas s tym nejake skusenosti??? a aku ma konkretnu funkciu ??? zmiernuje to spatny raz alebo ako????
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

Zmiernuje to spetny ráz.No nemam skúsenosti.musime počkať na niekoho kompetentneho.Dá sa to najsť aj na nete.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

http://www.sps-dc.com/catalog/index.php ... ffd43bbb15
- tu mozes pozriet ako vypada ten silikonovy buffer (je to to medzikruzie na obrazku nad vratnymi pruzinami), na mojom IPSC specialy SPS World Custom (2011-tka) ho mam od vyroby a byva to aj na ostatnych specialoch, takze to urcite ma nejaky tlmiaci ucinok. Zatial som bez neho nestrielal a ani to nemienim skusat. Potom existuje este Sprinco (ak si dobre pamatam nazov) a to je nahrada vratnej pruziny a jej vodiacej tycky. Je to sustava dvoch pruzin ulozenych do seba. Viac o tom a o ladeni TS najdes na strelectvi.cz
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

vdaka páni
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

zatial som nasiel tie kruzky buffer len na zahranicnych strankach neviete niekto kde sa to da zohnat u nas?????
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

BUFFERS je niečo ako doraz záveru. Spätný ráz to nejako výrazne neovplyvňuje (v Streleckej revue s tým robili test). Čo je dôležité, zvyšuje to životnosť zbrane a súčiastok. Pri spätnom pohybe záver naráža na rám, pokiaľ pod vodiacu tyčku vratnej pružiny dám gumennú podložku, nebude narážanie záveru do rámu také intenzívne. Ako náhradu za originál doraz používam vodovodné tesnenia z tvrdšej gumy. Skušal som aj silikónové tesnenia ale tam životnosť nič moc, okolo 200-300 rán.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

In-Finity a kam presne si to vlozil ?? a este ake boli rozmery toho tesnenia aby to neovplyvnilo chod zbrane vdakaaaaa
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"